OVH Community, your new community space.

Skirtųjų serverių gama 2011 3 iš 4


oles@ovh.net
05-04-2011, 03:42 PM
...pranešimo 2/4 tęsinys...


3TB diskas ir GPT

2011 gamoje naudosime 3 TB diskus. Iš tiesų tai šiek tiek daugiau nei 1TB ir 2 TB diskai, tačiau pakeista programinė įrangą. Be to, BIOS MBR apribotas iki 2 TB. Naudosime GPT (GUID Partition Table), kuris įgalina naudoti... 9.4 ZB vietoje 2 TB tik įsijungus. Taigi, MG gamoje pasiūlysime 3 TB diskus, likusi gama bus su 2 TB diskais.


SSD ir SSD MAX

Jei norite SSD diskų, pradėsite nuo 120 GB. Taip pat galima rinktis gamą MAX su 300GB SSD diskais. 300GB tinka virtualizavimui, kai duomenys saugomi serveryje, nes Intel X25-M gamos našumas tikrai neštikėtinas.


Hybrid

Taip pat galėsite iškart naudoti SATA2 ir SSD diskus. Kodėl? Galėsite virtualizuoti ir saugoti duomenis SATA2 diskuose, o SWAP naudoti SSD. Tokiu atveju naudosime 40 GB diskus. Galite daryti ir kitaip: įkrauti serverį iš SSD, o virtualias mašinas saugoti SATA2 diskuose.


SAS 15000aps./min

Norintiems profesionalios technikos pasiūlysime 300GB SAS 15000aps./min. diskus! Pro! Taigi, jei (dar) nepasitikite SSD diskų našumu, rinkitės EG ir MG gamoje įdiegtus SAS15k.

RAID SOFT arba HARD arba MEGARAID

SP gamoje bus tik RAID-SOFT. EG gamoje galėsite papildomai rinktis RAID-HARD plokštę. MG gamoje OVH integravo mega-RAID plokštę su atsargine baterija, kuri maitina spartinančiąją atmintinę. Ką tai duoda? Vietoje to, kad duomenys būtų rašomi į diskus, mega-RAID plokštė didina našumą saugodama duomenis spartinančioje atmintinėje. Po to visi duomenys įrašomi į diskus. Jei nutrūktų elektros tiekimas į serverį (žinome, to nebus), spartinančioje atmintinėje saugomi duomenys neprarandami, kadangi spartinančioji atmintinė maitinama atsarginės baterijos... Be to, mega-RAID plokštės pralaidumas yra ne 2Gbps, o 6Gbps.


...tęsinys pranešime 4/4...