OVH Community, your new community space.

Socialiniai tinklai prieš investicijų fondą


oles@ovh.net
05-03-2011, 01:46 PM
Laba diena,
Keletą dienų OVH yra Twitteryje, sekite @olesovhcom. Šį rytą paskelbiau apie mažą vizitą RBX4, kuris pradės veikti... Tuoj

Kodėl socialiniai tinklai?
Norime sumažinti nepasitenkinimą, kurį sukelia kai kurie OVH informacijos pateikimo būdai tam tikriems klientams. Pavyzdžiui, jei atnaujiname spintos komutatorių, informacija pasiekia visus klientus, išskyrus 50. Tačiau ji svarbiausia tiems 50-iai klientų. Nusprendėme ne kurti vidinį įrankį, o surasti kitas priemones ir sutaupyti laiko, kurį sunaudotume kūrimui.

Taip pat siekiame papildyti "out" informaciją klientų atsiliepimais ir efektyviau bei laiku apdoroti "in" informaciją.

Tas pats numatyta su Facebook, Viadeo ir Linkedin. Prireiks laiko, kol sukursime ir adaptuosime vidinius įrankius, kad veiksmingai paskleistume OVH informaciją. Norime sukurti ir efektyviai valdyti skirtingas "ekosistemas" konkrečiomis temomis, geek'ams, perpardavėjams, priklausomiems nuo technologijų ir globaliai pateikti klientams OVH su "ekosistemomis". Vietoje to, kad viską darytumėte patys, kaip darėte iki šiol.

Šie dalykai kilo pradėjus veiklą JAV ir Kanadoje. Supratome, kad konkurentai yra mono-kompetetingi ir nedaro visko, ką gali ir kas yra susiję su priegloba, nesukuria kompetencijų ekosistemos, leisiančios greičiau globaliai siūlyti kokybiškas paslaugas.

Tai veda link veikimo režimo, į kurį orientuojamės, kuomet sujungsime visas išorines OVH kompetencijas ir pateiksime vieną globalų ir kiek įmanoma išbaigtą OVH pasiūlymą visiems klientams.

Pabaigai paminėsiu, kad natūraliai orientuojamės į investicinio fondo kūrimą ar pagalbą ruošiant dirvą Cloud Computing pradžiai Prancūzijoje ir Europoje. Norime išbaigti IaaS/PaaS/SaaS pasiūlymus su PaaS ir SaaS paslaugomis, kurias galėsite plėtoti ir pateikti mūsų rinkoje, mūsų klientams... Be to, OVH koncentruosis tik į IaaS ir labiausiai gilinsis tik į šią Cloud Computing dalį.

Linkėjimai,
Octave