OVH Community, your new community space.

Pergrupavimas Marselyje


oles@ovh.net
04-14-2011, 05:12 PM
Laba diena,
Praėjusią savaitę pasirašėme optinio pluošto pirkimo sutartis (IRU 15 metų), todėl pergrupuosime 19NRA grupę Marselyje. Užbaigsime pergrupavimo planavimą ir pradėsime DSLAM užbaigimą Marselyje, tai turi būti padaryta iki birželio pabaigos/liepos pradžios. 2011 Per 6-8 savaites.

Tuo pačiu baigsime diskusijas dėl 90 NRA pergrupavimo Paryžiuje ir jo priemiesčiuose, 31 Lione i r31 NRA Bordo. Pasirašymas įvyks labai greitai, o įgyvendinimas - rugsėjį ar lapkritį. Reikia, kad baigtume pristatymo planavimą.

Kalbant komerciškai, norime panaudoti savo infrastruktūrą, kad galėtume pasiūlyti ADSL už 9.98e/mėn. ir SDSL 5Mbps už 99e/mėn., su GTR 4H HO ir HNO (taip pat 10Mbps, 20Mbps, maksimum 80Mbps simetriškai).

Be to, tuose regionuose įkurdinsime komercines ekipas. Tai leis mums sudaryti partnerystės sutartis perpardavėjais ir diegėjais, kurie diegs sistemas mūsų klientams. Iš tikrųjų, kai kurie klientai užsako paslaugas "+ ", pvz., su papildoma ugniasiene, daug linijų, telefonijos įdiegimą ir pan. Iš esmės, kai kurie klientai prašo įdiegti "mažą spintą" jų namuose su visomis galimomis paslaugomis.

Taip pat drbame su optiniu pluoštu...

Linkėjimai,
Octave

HO = darbo valandos (pirmadienis - penktadienis, 8 val. - 18val.)
HNO = nedarbo valandos (24/24 7/7)