OVH Community, your new community space.

Cloud Computing apmokymas ir pagalba


oles@ovh.net
04-14-2011, 11:08 AM
Laba diena,
Cloud Computing pakeitė mūsų verslą. Kinta įpročiai, kad būtų patenkinti nauji poreikiai ir užduotys. Tyrimai ir plėtojimas nesustoja, tai kainuoja ir OVH. Labai daug kainuoja. Tačiau tai reikalinga, jei norime turėti klientų ir rytoj.

Supratome, kad nėra lengvai pasidalinti su jumis viskuo, ką žinome ir kaip tai padaryti. Dabar jau būtina, kad pažintumėte naujoves ir naudotumėte jas savo projektuose. OVH po maždaug 10 dienų pateiks vidinių tyrimų ir plėtojimo informaciją. Tai dalinai įgyvendinta pCC straipsniuose. Norime pateikti daugiau kasdienių straipsnių, kaip galite padaryti tą ar aną šiandien. Taip pereisite prie Cloud Computing.

Taip pat pastebėjome, kad mūsų privateCloud yra pakankamai paprastas, kad greitai jį perprastumėte ir galėtumėte orientuotis į svarbiausius dalykus. Tikslas yra ne kaip sujungti serverį su NAS ar kokio tipo NAS rinktis. Tikslas yra greitai atsakyti į tikrus klausimus su pridėtine verte: kokią strategiją taikyti pristatymui, kokį saugumo lygį taikyti strateginiams ir nestrateginiams duomenims, koks atkūrimo po nelaimės scenarijus. Tam reikia žinoti infrastruktūrą, iek tiek testuoti, daug ir aistringai testuoti, imtis priemonių ir tobulinimų, po to vėl kelti klausimus ir viską pakartoti 3 ar 4 kartus, greičiau nei prieš tai. Tai darbas, reikalaujantis investicijų.

Siekdami atitolinti jus nuo klausimų, pateiksime privateCloud vadovus, patarsime, nuo ko pradėti, pateiksime pavyzdžių, suteiksime galimas technologijas ir informaciją, kaip jas naudoti, kurti procedūras ir programas, kad maksimaliai automatizuotumėte darbus ar net išbandytumėte save rinkoje. Mūsų mokymai papildys VMWare mokymus, kuriuos rekomenduojame visiems, kadangi jie suteikia gerą pagrindą. Mūsų mokymas bus labai pragmatiškas ir eisime tiesiai prie svarbiausio, kad išryškintume sprendimo galią ir galimybes gauti iš to naudą.

Į pCC diegimo mokestį (500e) įskaičiuojame 1 mokymų dieną. Tai nemokama. Taip galėsite pasisemti žinių ir pamatyti, kiek jus tai domina. Jeigu taip, tuomet galėsite semtis žinių ir kitomis dienomis, visomis temomis.

Mokymai gali būti atliekami per Webex čia, Lilyje, EuraLille, arba tiesiai pas klientą. Vėliau mokymai gali tapti projektu, todėl galėsite įtraukti OVH pCC į egzistuojančią įfrastruktūrą, migruoti į pCC, padaryti hibridą ir taip sujungti vidinį Cloud su pCC, taip pat galėsite stebėti kliento susijungimą su OVH, kurti tinklą su optiniu pluoštu ar SDSL.

Tikime, kad tokiame lygyje dirbdami su IT konsultantais, apmokytais ir sertifikuotais OVH, kurie taip pat bus OVH atsakomybė. Jei esate programinės įrangos kompanija ir norite daugiau sužinoti apie tokias procedūras, susisiekite su manimi adresu oles@ovh.net, galėsime tapti partneriais Prancūzijoje ir Europoje.

Linkėjimai,
Octave