OVH Community, your new community space.

siūlau 1000 eurų


oles@ovh.net
04-04-2011, 01:32 PM
Laba diena,
Turime 2 laimėtojus, naudojusius 2 skirtingus metodus Jau ruošiame MoMi naujinimą nuo 1-ojo metodo ir patikrinsime, ar 2-asis metodas tikrai veikia su jailbreake telefonais.

1000eur už veikiantį metodą Peržiūrime žurnalus, kad išsiaiškintume, kas pirmasis pranešė apie tokį metodą.

Linkėjimai,
Octave

oles@ovh.net
03-28-2011, 09:48 PM
Labas vakaras,
MoMi, kurį galite parsisiųsti iš Apple AppStore, atnaujintas iki 1.4 versijos. Integruotos kai kurios naujovės (žr. changelog).

Be to, nuo šiol galite geolokalizuoti savo identifikatorių su savo iPhone ar iPad. Tai labai patogu, kadangi specialūs pasiūlymai būna susieti su miestu ar šalimi...

Tiesa! Ar galite nulaužti geolokalizacijos sistemą, kurią įdiegėme į MoMi? Pirmyn! Siūlau 1000 eurų tam, kas nulauš mūsų sistemą. Norėdami laimėti šią sumą, turite:
- Padirbti savo koordinates ir mūsų sistemoj nurodyti "0.00 0.00"
- Patvirtinti netikras koordinates savo parašu ir apeiti įdiegtas apsaugos sistemas.
- Pranešti apie naudotą metodą svetainėje. Metodas turėtų būti pakartotinas, t.y. kad bet kas kitas, perskaitęs apie tai, taip pat galėtų padirbti savo koordinates ir apeiti apsaugos sistemą.

Tokios žaidimo taisyklės Tam tikra žmonių grupė spręs, ar jūsų metodas veiksmingas, ar ne ir praneš, ar esate verti 1000e.

App parsisiuntimas:
http://itunes.apple.com/fr/app/momi/id410337385?mt=8

Taip pat galite naudoti „jailbreak'intą“ iPhone. Galimos visos priemonės!

Jei laimėsite, turėsite man atsiųsti savo RIB. Pinigų pervedimą atliksiu per savaitę. Būtų gėda praleisti tokią lengvų pinigų progą... Ar tikrai lengvų?.. Nagi? Gaunasi? Nelabai?

Linkėjimai,
Octave