OVH Community, your new community space.

tik informacija


oles@ovh.net
03-25-2011, 11:38 AM
Laba diena,
Kaip jau pastebėjote, OVH atnaujina serverių gamą 3 kartus per metus. Siekiame jums pasiūlyti naujausias technologijas bei prisitaikyti prie techninės įrangos tendencijų ir naudojimo.

Šiemet vėluosime su naujos gamos diegimu. Globalios naujovės retos ir nėra įdomios. Po kurio laiko jos nebus labai brangios... Be to, kadangi mūsų serverių nuoma vyksta labai gerai ir didėjantis skaičius pasieks RBX3, lapkritį įrengto duomenų centro, talpą. Atsižvelgus į šį tempą, jei pakeisime serverius, negalėsime pateikti serverių „greičiau nei 1 valandą“.

Nauja gama turėtų pasirodyti, kad užbaigsime 5-ąjį duomenų centrą: RBX4. Numatyta pabaiga yra balandži opabaigoje/gegužės pradžioje. Panašiu metu ir pateiksime „2011“ gamą.

Gama jau apžvelgta ir bus patvirtinta per 4 savaites. Alfa pasirodė gerai. Komponentai užsakyti. Jie bus pristatyti, sapruošime serverius ir perkelsime galutinius produktus į prekybą. Vėliau, prieš didžiąsias atostogas, viskas „pinginsis“. Arba šiek tiek anksčiau.

Kas naujo?
Niekada negalima nustatyti gamos pateikimo datos. Tačiau esame paruošę tam tikrų siurprizų, į naują gamą įtraukėme psichologinius kainų klausimus, kuriuos taikome jau daugybę metų ir tam tikruose serveriuose juos sustiprinsime. Išlaikysime bendrą OVH nuoseklumą, prie kurio esate pratę. Iš esmės, reikia laukti aukštesnės kokybės serverių nei yra dabartiniai ir kai kurių modelių kainai suteikti didesnę vertę.

Keičiamės ir taikomės...

Linkėjimai,
Octave