OVH Community, your new community space.

Rimtos SSL problemos


oles@ovh.net
03-24-2011, 03:48 PM
Laba diena,
Ovh siūlomi sertifikatai yra iš Comodo.

Į vieno Comodo perpardavėjų sistemą vakar buvo įsibrauta (IT ?) ir įsibrovėliai sugeneravo SSL sertifikatus įvairiems domenams, pvz., google.com (mail.google.com ?). Sertifikatai buvo atšaukti, tačiau Comodo šiuo metu paniškai suteikinėja sertifikatus.

Comodo nori rankiniu būdu patikrinti kiekvieną 1 ir 2 lygio sertifikatą, kurį jie pasirašo! Kvailystė! Tai reiškia, kad SSL suteikimas vėluos mažiausiai 5 minutes. Taip pat Comodo siųs laišką dėl sertifikato suteikimo, kad reikia atlikti patvirtinimo procedūrą.

Tai liečia mūsų procedūras, skirtas SSL sertifikatui gauti, konkrečiai prieglobai ir Exchange. Pakeisime savo procedūras, bet ei...

Taip pat galvojame, ar nutraukti prekybą SSL, ar dar ne. Tai lėtai auganti sritis, o jeigu jūsų nedomina, galite užsisakyti nemokamą. Viskas gerai, mes nenorime taupyti pinigų Tačiau matome, kad taip nėra. Be to, nėra reikalo laikyti komandą, atsakingą už paslaugą, kurios niekam nereikia. Taigi, ir toliau siūlysime SSL sertifikatus, tačiau tik išsamioms sistemoms, pvz., Exchange.

Atsakymas: rytoj.

Linkėjimai,
Octave