OVH Community, your new community space.

rbx4, pCC ir 225kV


oles@ovh.net
03-23-2011, 10:44 PM
Laba diena,
Keletas naujienų:

- privateCloud (pCC): Pasiūlymas oficialiai paleistas. Gamma versija. Kitaip sakant viskas stabilu, išskyrus sąskaitų sistemą. Tvirtiname ir aiškiname paslaugos apmokestinimą su išlaidų apskaičiavimu, vertinimu, užsakymais, serveriais valandai ir t.t. Gamma metu paslauga mokama, tačiau negalima pasinaudoti paslaugomis valandai, kurios nemokamos iki mėnesio pabaigos. Taigi, techniškai kalbant, paslauga stabili Tai labai tenkina ir esame patenkinti rezultatais. Toliau pildysime svetainę (jau dabar yra ką paskaityti...). Pirmieji užsakyti pCC (jie buvo užsakomi po penktadienio) jau suteikinėjami.

- VPS: paslauga stabili. Pristatinėjame. Liko tik užbaigt svetainę ir išversti filialams. Pereisime prie HA ir HP, taip pat IPv6 (roadmap). Daugiau nieko išskirtinio pasakyti negalime, išskyrus tai, kad paslaugos kokybė prilygsta... pCC

- Exchange įmonėms: stabilus ir paruoštas. Nauja OVH paslauga. Galvojame pateikti tai nebrangiai. Dar manome, kad tai užpildys spragas perpardavėjams ir svetainių prieglobos vartotojams.

- Visos šios naujos paslaugos negali trukdyti skirtųjų serverių pristatymui, kurio tempas auga nuo pat metų pradžios. Tai gerai, tačiau RBX3 duomenų centre liko vietos tik 3 ar 4 savaitėms. Po to RBX3 bus pilnas. Mūsų 4 duomenų centras Tikriausiai jau šiuo metu peržengiame 100 000 serverių ribą, tačiau prieš pranešant... Reikia viską suskaičiuoti ir patvirtinti su auditorium. Kad nekiltų ginčų ir diskusijų.

- Paskutines 2 savaites dirbame 200%, kad užbaigtume RBX4 duomenų centrą. Garsųjį kubą. Nėra lengva spėti laiku, nes tuo pat metu reikia plėsti 2 pCC salę... Na, aptarsime rytoj ir pranešime, ar tai vėluos...

- Į Cloud šeimą įtrauksime tik publiCloud, t.y. paprastą skirtąjį serverį, skirtą konkretiems poreikiams ir be diegimo mokesčio. „Public Cloud“ paslaugai esame numatę mC sąsają ir infrastruktūrą.

- Visi kiti projektai, kurių pavadinime yra žodis „Cloud“, bus sustabdyti 6 mėnesiams. Nusprendėme, suteikti daugiau laiko jums, kad spėtumėte geriau susipažinti su tuo, ką siūlome dabar. Vėliau, jei reikės, užbaigsime gamą 2011 pabaigoje. Nieko daugiau, nei siūlome dabar. O mes siūlome:
- VPS
- publiCloud (mC)
- privateCloud (pcc)
Visa kita, bent jau kol kas, pamiršta.

- Pradėsime disputus su RTE (Réseau et Transport d'Electricité), kad tiesiogiai prisijungtume prie aukštos įtampos tinklo (90kV ir 225kV), o ne toliau naudotume EDF aukštą įtampą (20kV). Priešingai nei disputai su EDF, kurie trunka jau 2 metus nuo pirmojo susitikimo ir davė mums prieigą prie 20kV stotelės, su RTE užtruksime 3 metus... Kodėl OVH domisi RTE? Kad pigiau pirktų elektrą ir gautų daugiau įtampos. Su EDF esame apriboti iki 10MVA ir žinome, kad poreikis augs... Be to, jeigu investicijos į aukštos įtampos infrastruktūrą bus ypatingai didelės, peržiūrėsime OVH perkamos energijos kiekį ir laimėsime 3 metus nuo... 2017/2018, jei viskas bus gerai. Taip, skamba keistai, kalbu apie metus ir... sekundes Cloud Computing paslaugų suteikimui

Linkėjimai,
Octave