OVH Community, your new community space.

VPS už 5€/mėn.


oles@ovh.net
03-16-2011, 06:38 PM

> Daugiau informacijos:
> http://www.ovh.com/fr/vps/
>
> Diegimo mokestis: 30€. Laiškus siųsti galima. Taip pat naudoti visas UDP ir TCP tarnybas (neperžengiant UDP atakų apsaugos).

> Ankstesni užsakymai bus atliekami rytoj prieš pietus, šio laiko užteks, kad atnaujintume visų beta testuotojų, norinčių toliau
> naudoti savo VPS. Nebus taikomas diegimo mokestis. Naujinimas bus atliekamas rytoj, VPS beta trinsime tik po savaitės.


Laba diena,
Po 1 valandos paleisime užsakymų "atnaujinimus" testuotojams. Po to pradėsime pristatinėti serverius klientams, kurie atliko užsakymus vakar. Vidurnaktį viskas turėtų būti baigta.

Pakeisime HA (SLA 99.99%) ir HP (8 vcore su 2x daugiau GHz/GB) kainas. Taip pat įjungsime VPS užsakymą su abejomis parinktimis. Tačiau VPS HA pateikimą atidedame iki kitos savaitės pabaigos, o VPS HA+HP pasirodys po 2 savaičių. Reikia laiko, kad užbaigtume Tvarkytuvą v5 ir technologijas su Tvarkytuvu v5, visiems šiems dalykams reikia 10 dienų, kad paruoštume ir įdiegtume naujus mazgus VPS serveriams... Kitaip nesigauna... Viskas sparčiai juda... Be problemų... Tuojau pasieksime tikslą...

Linkėjimai,
Octave

oles@ovh.net
03-16-2011, 11:12 AM
> UDP srautas - iki 1Mbps

Laba diena,
Prasidėjus diskusijoms dėl VoIP ir žaidimų, UDP padidintas iki 5 Mbps vienam VPS.

Linkėjimai,
Octave

oles@ovh.net
03-15-2011, 08:48 PM
Laba diena,
Man malinu pranešti apie naujos paslaugos užbaigimą: VPS arba Virtualus Privatus Serveris.

Dėkojame beta testuotojams, be kurių nebūtume patvirtinę infrastruktūros per šiuos 2 aktyvaus bendravimo mėnesius! Daug, daug bendravimo...

Paslauga yra tarpinis variantas tarp bendrai naudojamos svetainių prieglobos ir tikro skirtojo serverio. Arba tai yra svetainių priegloba be svetainių prieglobos apribojimų... Kiekvienas supranta savaip

Kai kurie privalumai:
- nereikia valdyti techninės įrangos
- 100% prieinamumo HA duomenų saugykla su atsarginėmis kopijomis
- 3 spragtelėjimais keičiama nuo 0.5GHz/256MB iki 16GHz/24GB
- serveris su 4 ar 8 vCore, kiekvieno vCore maksimalus taktinis dažnis: 2.00GHz
- techninės įrangos gedimo atveju, po kelių minučių VPS perkraunamas OVH Cloud
- taip pat SLA garantija:
- mažiau nei 43 minutės prastovų per mėnesį (SLA 99.9%)
- mažiau nei 4 minutės prastovų per mėnesį (SLA 99.99%)
- Linux arba Windows

Pagal nutylėjimą, VPS yra su 4 vCore ar 8 vCore. Kai rezervuojami GHz, gali būti naudojamas viename vCore (viskas viename vCore, kurio maksimalus našumas 2.00GHz) arba našumą padalintas 4/8 vCore. Tai atliekama automatiškai ir prisitaiko prie dienos poreikių, panašiai kaip SQL serveris reguliuoja vienalaikes užklausas.

Duomenys saugomi tam skirtose aukšto prieinamumo saugyklose, kitaip sakant, jeigu sugestų vienas iš 2 duomenų saugyklos valdinklioų, jo darbą iškart perimtų kitas ir užklausos būtų toliau apdorojamos.

Kalbant apie tinklą, VPS suteikiamas 100Mbps input ir output srautas. Turime ir staigmeną: aktyvavome apsaugas nuo atakų: ICMP srautas apribotas iki 32Kbps, UDP srautas - iki 1Mbps. SYN atveju, 32Kbps vienam IP source. TCP neribojamas.

VPS valdymui suteikiamas tvarkytuvas v5 su CPU, RAM, HDD ir tinklo naudojimo statistika. Galite padidinti VPS galingumą tik trumpam ir mokėti už papildomų resursų naudojimo valandą, taip pat galima padidinti bendrą. Dar suteikiama galimybė perkrauti ir pakartotinai įdiegti OS.

Našumo padidinimas atliekamas „šaltai“ (reikia perkrauti VPS) arba „karštai“ (su parinktimi HP). Bet kuriuo atveju suteikiamas labai lankstus ir prieinamas sprendimas. Taip pat labai lengvai suprantamas ir plačiai naudojamas.

Daugiau informacijos:
http://www.ovh.com/fr/vps/

Diegimo mokestis: 30€. Laiškus siųsti galima. Taip pat naudoti visas UDP ir TCP tarnybas (neperžengiant UDP atakų apsaugos).

Ankstesni užsakymai bus atliekami rytoj prieš pietus, šio laiko užteks, kad atnaujintume visų beta testuotojų, norinčių toliau naudoti savo VPS. Nebus taikomas diegimo mokestis. Naujinimas bus atliekamas rytoj, VPS beta trinsime tik po savaitės.

Paslauga bus plėtojama pagal roadmap, kurį jau pateikėme. Taip pat atsižvelgsime ir į klientų atsiliepimus. Jeigu pageidaujate naujų funkcijų, atsiųskite laišką ir mes tai aptarsime. Po to pakoreguosime roadmap pagal apkrovas ir nustatysime realią datą.

Kada tai pasieks filialus: po 10 dienų (laikas, reikalingas svetainės vertimui ir apmokėjimo sureguliavimui).

Linkėjimai,
Octave