OVH Community, your new community space.

Microsoft Exchange 2010 įmonėms


oles@ovh.net
03-11-2011, 02:08 PM
laba diena,
OVH jau siūlo Microsoft Exchange 2010 įmonėms. Tai yra infrastruktūra, kurios resursai nedalinami keliems klientams.

Daugiau informacijos:
http://www.ovh.com/fr/emails/microsoft_exchange

Nurodytame puslapyje rasite daugiau informacijos, skirtos vadybininkams, administratoriams ir galutiniams vartotojams Neprieštarausime, jei nepatingėsite 7 minutes paskaityti ir išsakyti savo nuomonę. Šiuo metu tai svarbu...

Pasiūlymas yra labai paprastas. OVH valdo Exchange infrastruktūrą. Taip pat suteikiamas tvarkytuvas v5, kuriame keliais spragtelėjimais ir per kelias akimirkas sukonfigūruojamas Exchange. Taigi, pasiūlymas yra paprastas/spartus (tvarkytuve), prieinamas (nebrangus) ir lengvai pasiekiamas (3 spragtelėjimai).

Ilgas pranešimas apie paprastą paslaugą prasideda.

Detalus aprašymas:
------------------
- iki 1000 el. pašto dėžučių (iš tiesų nesate griežtai ribojami)
- suteikiama 10GB realiai naudojama disko vieta. Tačiau galite sukurti ir 1000 dėžučių po 100 GB. Į ką reiktų atsižvelgti, tai realus naudojimas ir disko vieta.
- 99.9% SLA, t.y. galimas ne ilgesnis nei 43 minučių "downtime" per mėnesį, taip pat įskaitant ir saugyklą.

kainos:
- 347 Lt diegimo mokestis, už kurį suteikiamas testavimo laikotarpis "iki 31 einamojo mėnesio dienos". Testavimo laikotarpiu galėsite bandyti viską. Nemokėsite už jokią licenciją. Galėsite išbandyti visas parinktis ir nuspręsti, ar ši paslauga jums reikalinga.
- Pirmą mėnesį galėsite atsisakyti paslaugos. Jokių įsipareigojimų.
- Sąskaita skaičiuojama 1 kiekvieno mėnesio dieną.
- 175L Lt/mėn. už privačią infrastruktūrą su infrastruktūrai reikalingais CPU/RAM bei paslaugos kokybės garantija.
- Licencijų kainos už SPLA kainas, be apribojimų...
Daugiau informacijos:
http://www.ovh.com/fr/emails/microso...e/licences.xml
- Iki mėnesio pabaigos galite atsisakyti paslaugos. Kito mėnesio 5 dieną nutrauksime paslaugos teikimą. Praėjus 7 dienoms ištrinsime viską.

Jūs galėsite
- 50 GB dalimis praplėsti disko vietą iki 10TB. Didžiausias vieno skirsnio dydis: 2TB. Ne daugiau 32 skirsnių.
Daugiau informacijos:
http://www.ovh.com/fr/emails/microso...dditionnel.xml
- už papildomus 70 Lt /mėn. padidinti SLA iki 99.99%. Tokiu atveju saugyklos keitimas atliekamas „karštai“. Jokio paslaugos stabdymo. Viskas aišku. Be to, vietoje 10 GB bus suteikta 50 GB disko vietos.

Kainų simuliatorius:
http://www.ovh.com/fr/emails/microso..._technique.xml

Pelės kursoriumi nurodykite pašto dėžučių kiekį.
P.S. versija su galimybe rinktis licencijos tipą ir keisti saugyklos dydį pasirodys kitą savaitę.

Sukūrus naują dėžutę, jos adresas automatiškai įtraukiamas į visų jau sukurtų dėžučių adresų knygeles. Kontaktų sąrašo ir darbotvarkės dalinimosi su kitais teises galima keisti. Be to, naudodami ActiveSync, galėsite nesunkiai sinchronizuoti abonementą su iphone/ipad/android.

Įmonėms skirta versija kitą savaitę pasipildys naujomis papildomomis funkcijomis (cf roadmap). Taip pat nesikuklinkite pareikšti mums savo pageidavimų.

Perpardavėjams skirta versija numatyta (cf roadmap). Joje nebus galima naudoti Entreprise ir Entreprise+ licencijų. Nebus viešojo katalogo, Unified Messaging Server (nebus suderinama su ActiveSync), Edge Transport Server, GalSync 2007, Active Directory Federated Services, Business-to-Business funkcijų, pvz., tarpabonentinio žinučių stebėjimo ar bendo kalendoriaus naudojimo, IRM, Outlook 2003 palaikymo (EnableLegacyOutlook), Same forest naujinimo iš Exchange 2007, Resource forest, Parent-child sričių,
Discontiguous namespace, Disjoint namespace. Visų šių funkcijų nebus.

Tačiau bus suteikiamas Organisation Unit (OU), kurio pagalba galėsite izoliuoti vieną domeną nuo kito. Perpardavimui tai būtina.

Linkėjimai,
Octave