OVH Community, your new community space.

Padėsime jums su naujovėmis


oles@ovh.net
02-25-2011, 08:38 PM
Laba diena,

Išleidę pirmąjį „Ovh Mag“ numerį įrodėme, kad mes turime būtent tai, kas Jus galėtų sudominti. Specialusis leidinys „Ovh Mag“ pasirodo tik kartą per metus.

Be to, kaip jau minėjome, mūsų kuriamos ir siūlomos naujovės yra... bene pažangiausios ir dažnai meta iššūkį technologiniams sprendimams, kuriuos paprastai naudojate. Tai puiku! Tai veikia! Šios naujovės taip pat įpareigoja atlikti ir plėtoti įvairius tyrimus, kurie Jums padės geriau suprasti naujausias technologijas. Tai mažiausiai, ką galite padaryti, siekdami pasiūlyti savo klientams visiškai saugias paslaugas. Jeigu to nepadarysite Jūs, Jūsų konkurentai tai padarys už Jus ir pasiūlys geresnes bei pigesnes paslaugas.

Investicijos į tyrimus ir plėtojimą yra bene didžiausios, reikalaujančios nemažai laiko ir kasdieninių pastangų. Ovh.com dirba apie 100 specialistų, kurie visa tai atlieka kasdien. Jie ir pasiūlė, kad ovh.com svetainė taptų informacine ir būtų skirta „internete gyvenantiems žmonėms“. Mes nesiekiame komentuoti naujovių, mes tik norime jas praturtinti, internete pateikdami aktualią informaciją apie technologijas ir dalindamiesi Ovh sukauptomis žiniomis ir patirtimi. Taigi siūlome Jums jau „paruoštus apmąstymui“ produktus, kuriuos galite panaudoti kurdami naujausias strategijas ar išbandyti kartu su mūsų siūlomomis technologijomis. Mes tiesiog siekiame sutaupyti Jūsų laiko.

Informacija skirta keturioms tikslinėms auditorijoms:
- asmenims, priimantiems/finansuojantiems sprendimus;
- sistemų administratoriams/plėtotojams;
- galutiniams vartotojams;
- IT ekspertams/entuziastams/mėgėjams.
Mūsų tikslas – papasakoti, kaip Jūs galite panaudoti technologijas našiau nei konkurentai, pasiūlyti konkurencingesnes paslaugas. Kitaip sakant, kaip sėkmingai diegti naujoves.

Mūsų užmojai gana ambicingi ir aš, tiesą sakant, nežinau, ar mums pavyks juos įgyvendinti, bet pabandyti tikrai verta. Kiekvieną savaitę norime pristatyti 10 straipsnių apie viską, kas vyksta OVH ir ką ji siūlo, aptardami Jūsų pasisakymus el. pašto konferencijose bei forumuose, atkreipdami dėmesį į pasitaikančias problemas ir siūlydami jų sprendimo būdus. Pavyzdžiui, kaip reikia atlikti virtualizaciją, kad 2011 metais OVH pasiūlytų VPS pigiau, nei konkurentai. Ir taip toliau, ir panašiai… Norime pristatyti konkrečias problemas ir interviu, pateikti paaiškinimus, gidus ar pasidalinti sėkmės istorija. Trumpai tariant, pasikalbėti apie mūsų gyvenimą ir... mūsų naktis, taip pat apie mūsų/jūsų verslą.

Tik Jums pateikiame privateCloud sprendimo pavyzdį:
http://www.ovh.com/fr/private_cloud/...ntre_prive.xml

Straipsniai prieinami per RSS, ovh.com, MoMi/MoM ir OVH tvarkytuve. Savaime suprantama, nemokamai.

Ką manote?

Linkėjimai,
Octave