OVH Community, your new community space.

90000 serverių ir diegimo mokestis seniems klientams


oles@ovh.net
02-16-2011, 06:40 PM
Laba diena,
Praėjus 1 metams nuo diegimo mokesčio įvedimo stipriai sumažinome apyvartą ir situacija vėl valdoma. Diegimo mokesti padėjo pagerinti "ovh" pristatomų serverių kokybę ir paskutinius 6 mėnesius serveriai pristatomi tik su naujais diskais (naudoti mažiau nei 1000 valandų ar mėnesį).

Po spartaus augimo 2010, kuris nestoja ir šiemet, jau 10 dienų kai mūsų infrastruktūroje yra daugiau nei 90 000 serverių (!!). Vieta išsiplėtė daugiau kaip 50% per mažiau nei 12 mėnesių. Ir mažiau nei 10% per daugiau nei 3 metus. Kadangi 70% iš jūsų turite po 1 serverį, diskutavome su jumis ir aptarėme, kaip galėtume išvengti piktnaudžiavimo problemų toliau augdami. Tikslas paprastas:

kaip ir toliau teikti kokybiškas paslaugas.

Štai mūsų idėja. Įdiegsime lojalumo programą klientams, kurie turi serverius kelis metus. Ir po tam tikro laiko galėsite užsakyti naują serverį be diegimo mokesčio.

Ši lojalumo programa padės jums augti 2011 ir 2012 metais. Taip pat galėsite užsakyti naujus serverius tik tam, kad sustiprintumėte savo infrastruktūrą ar pakeistumėte senąjį serverį. Galiausiai, galėsite išbandyti naujo tipo serverį be diegimo mokesčio.

Užsakymą be diegimo mokesčio galėsite naudoti patys, perduoti jį draugui, užsakydami serverį savo klientui ar tiesiog... parduoti. Suteiksime visišką laisvę.

Ši programa bus taikoma visiems esamiems klientams, kurie:

- turi "ovh" serverį:
- turėsite 2 nuolaidas 2 serveriams, jas galėsite panaudoti per 2 metus
- vėliau gausite po 1 nuolaidą vienam serveriui kasmet už kiekvieną ilgiau nei metus turimą serverį

- Jeigu turite "kimsufi" serverį
- turėsite 1 nuolaidą vienam serveriui, ją galėsite panaudoti per 3 metus
- vėliau gausite po 1 nuolaidą serveriui kasmet, už ilgiau nei metus turimą serverį.

Pavyzdys: aš turiu ovh serverį jau 3 metus, todėl gausiu 3 nuolaidas 3 serveriams.

Tai pirmas kartas, kai OVH diegia programą, kuri nėra lygi visiems klientams. Tai atskiria klientus, turinčius vieną serverį keletą metų nuo klientų, kurie atėjo pas mus dėl specifinių poreikių. Pastaruosius klientus planuojame nukreipti (ateityje) link publiCloud, kuomet apmokėjimas bus skaičiuojamas už valandas ir be diegimo mokesčio (vietoje skirtojo serverio su diegimo mokesčiu ir apmokėjimo už mėnesius), tai labiau atitiks specifinius klientų poreikius, palengvins skaičiavimą ir padės suvaldyti piktnaudžiavimą.

Svarbu:
Kai serverio naudojimui sueis metai, nuolaidą gausite mėnesio eigoje. Pasirinkome 4 mėnesio antradienį. Šį mėnesį tai bus 23 diena. Ateinančią savaitę gausite nuolaidas už turimus serverius... hehey! Nuolaida galios 5 metus (mūsų atveju tai prilygsta begalybei). Be to, jeigu nebenaudosite serverio, kuris suteikė nuolaidą, nuolaida galios 1 mėnesį po serverio galiojimo pabaigos. Taigi, pakankamai ilgai. Mes turime nutraukti nuolaidų galiojimą (kaip ir lojalumo taškus), kad išvengtume problemų su apskaitininkais, tikrinančiais mūsų balansą...

Ši programa netaikoma HG ir RPS serveriams.

Ačiū už diskusijas ir idėjas dėl diegimo mokesčio. Manau, kad radome sprendimą, tenkinantį visų poreikius, padėsiantį suvaldyti piktnaudžiavimą ir toliau teikti kokybiškas paslaugas.

Taigi, pirmyn link 100 000 serverių...

Linkėjimai,
Octave