OVH Community, your new community space.

tai įgauna formą


oles@ovh.net
01-29-2011, 03:36 PM
Laba diena,
Kaip jau žinote, baiginėjame tinklo darbus. Šią savaitę bus baigta 90% didžiausių darbų. Dabar visas maršrutizavimas iš Roubaix atliekamas per 2 galingus maršrutizatorius ASR 9010, kurių bendras pajėgumas yra 1.2Tbps. Tarp Roubaix ir „likusio pasaulio“ turime 620Gbps pajėgumą.

Šią savaitę viršysime 380Gbps išeinančio srauto, kurį sugeneruos 90 000 OVH serverių. Naujiena: pasiekėme 50Gbps vidinio duomenų srauto ir tai auga kiekvieną mėnesį. Taip yra todėl, kad mūsų klientai kuria infrastruktūras ir grupes skirtinguose duomenų centruose ir visi serveriai tarpusavyje dalinasi informacija.

Visi šie tinklo darbai geriau subalansuoti dabartines linijas tarp Roubaix ir Londono/Amsterdamo/Frankfurto/Paryžiaus. Amsterdame ir Frankfurte įdiegsime po dar 1 maršrutizatorių. Šiuo metu turime 2x(4x10G) Amsix ir 2x(4x10G) Decix. Padidinsime Sfinx galią Paryžiuje iki 2x10G. Jungtis į Milaną, Varšuvą ir Madridą geriau subalansuota, tačiau yra likę keli darbai. Darbų rezultatas: laimėjome 100Gbps tarp Roubaix ir „likusio pasaulio“ vien tik centralizave maršrutizavimą.

Tinklas:
http://weathermap.ovh.net/backbone

Dabar likę baigiamieji darbai ir keletas našumo padidinimo darbų.

Už Roubaix, Europoje, mums liko:
- Padidinti „peering“ galią su Orange vietiniuose sujungimo taškuose Lilyje, Lione ir Bordo. Dabar turime 2x(2x10G) Paryžiuje ir kalbame apie 3x(1x10G) ar daugiau.
- Perkelti pagrindinį Londono Global Switch POP į Telehouse. Įdiegsime 2-ą maršrutizatorių ir padidinsime pralaidumą į LINX ir USA.
- Padidinti Varšuvoje PLIX pralaidumą iki 4x10Gbps
- Padidinti pralaidumą tarp Amsterdamo/Varšuvos ir Frankfurto/Varšuvos iki 2x(4x10G)
- Milane padidinti peering pralaidumą su nacionaliniu Italijos operatoriumi (Interbusiness) nuo 2x10G iki 3x10G
- Padidinti pralaidumą tarp Frankfurto/Milano iki 2x(2x10G)

JAV pradėsime pasirašinėti POP su tranzito ir Peering operatoriais, šie darbai vyksta ramiai. Pradėsime plėstis Filadelfijoje ir ieškosime naujų darbuotojų bei formuosime personalą.

Roubaix dar reikia vidiniame tinkle įdiegti maršrutizatorius naujom beta paslaugoms, kurios pasirodys artimiausiu metu. Tai garsusis privateCloud. Taip pat VPS, Exchange ir publiCloud (ex miniCloud/coreCloud), paruoštas pCC pagrindu, pCC maršrutizavimas yra ypač svarbus: garantuojamas 100% prieinamumas.

Siekdami geriau diferencijuoti paslaugas, sukursime atskirą tinklą „kimsufi“ serveriams, taip pat atnaujinsime „ovh“ serverių tinklą. Norime garantuoti naujų paslaugų kokybę... ir ko reguliariai prašo klientai. Iš esmės atsakysime į prašymus. Darbai užtruks kelias savaites ir bus baigti iki 4-ojo OVH duomenų centro paleidimo Roubaix slėnyje: RBX-4.

Linkėjimai,
Octave