OVH Community, your new community space.

HPC, 3D, Hadoop, MapReduce


oles@ovh.net
01-14-2011, 04:44 PM
Sveiki,

Prieš 6 mėnesius mes pateikėme alfa versiją infrastruktūros, skirtos 3D skaičiavimams. Sulaikę atsiliepimų, mes nusprendėme toliau plėsti infrastruktūros pajėgumus. Tam mes taip pat turėjome nusipirkti licencijas. Tačiau, kuriam laikui šią idėją mes buvome apleidę ...

Mes bandome toliau tęsti šį 3D skaičiavimams skirtos infrastruktūros projektą įdiegdami HPC programinę įrangą su Hadoop ir MapReduce. Ši infrastruktūra skirta įmonėms kurios nori apdoroti daug duomenų, pavyzdžiui, reklamai, lankytojo "coockie" profilio analizė. Taip pat ir moksliniams skaičiavimams, R&D, medžiagų atsparumams skaičiuoti..

Visiems šiems poreikiams mes toliau tęsiame 3D skaičiavimams skirtos infrastruktūros vystymą pridėsime NVidia ir InfiniBand, ir toliau žiūrėsime, kaip visą šią infrastruktūrą mes pritaikysime poreikiams žmonių, kuriems yra reikalingi dideli skaičiavimo galia.

Jeigu jus tai domina ir jūs norėtumėte sudalyvauti alfa testavime, prašome užsiregistruokite mūsų el.pašto konferencijoje

hpc@ml.ovh.net
per
hpc-subscribe@ml.ovh.net

Mes turime šiek tiek daugiau nei 100 serveriu po 24 branduolius ir pajungimu 10Gbps, daug RAM ir disku. O padidinti galią iki 1000 ar 10000 serverių šiame klasteryje, mums iš esmės ne problema.

Ir tai kol kas nemokama.

Pagarbiai
Octave