OVH Community, your new community space.

IPv6 priegloboje


oles@ovh.net
01-14-2011, 01:32 PM
Sveiki,

Jau keletą metų OVH skirtuosiuose serveriuose galima naudoti IPv6. Neseniai mes užbaigėme IPv6 diegimo į prieglobos serverius darbus. Mes norime labiau išnaudoti turimus IPv6 adresus tam, kad žengti toliau link IPv6, toliau nuo IPv4...

Todėl, jeigu naudojatės mūsų prieglobos paslaugomis, jūs galite įjungti IPv6 vienu pelytės mygtuko paspaudimu. Tvarkytuve laukas AAAA yra įrašomas automatiškai. Ir jeigu jūsų svetainė yra pasiekiama per IPv6, žmonės galintys juo naudotis labiau rinksis IPv6 nei IPv4.


Šiuo metu šią parinktį galima tiek įjungti, tiek išjungti.

Toliau mes ruošiamės pasiūlyti individualų IPv6 kiekvienai prieglobai. Todėl jūs galėsite nusistatyti asmeninį turimos prieglobos IPv6 adreso reversą.

Vėliau, mes įjungsime IPv6 visoms naujai diegiamoms svetainėms. O dar vėliau, visoms priegloboje esančioms svetainėms

Mūsų tikslas įjungti IPv6 visoms milijonui svetainių ir taip stumti interneto tiekėjus, kurie dar plačiai naudoja IPv4 kuo greičiau pereiti prie IPv6. O tikras perėjimas prie IPv6 jiems gali užtrukti pakankamai ilgai. Dėl didelio skaičiaus svetainių talpinamų OVH, ir jų pasiekiamumas per IPv6, sukeltų didelį susidomėjimą IPv6 protokolu.. Tai yra tai ką mes ruošiamės padaryti, naujame IPv6 išsaugodami tą dvasią, paslaugų kokybę kaip ir sename IPv4.

Mes sau suteikiame 2-3 mėnesius tam, kad pasižiūrėti ar viskas yra ok.

Plačiau (kol kas tik prancūziškai):
http://www.ovh.com/fr/hebergement_mutualise/ipv6.xml

Pagarbiai
Octave