OVH Community, your new community space.

Gerų 2011 metų


oles@ovh.net
01-01-2011, 12:30 AM
Labas vakaras,
Tai jau 12-as kartas, kai turiu garbės visos OVH dreamTeam vardu palinkėti Jums laimingų naujųjų 2011 metų. Profesionalumo, veiklos, naujų idėjų ir atkaklumo jas įgyvendinant. Taip pat paprasto džiaugsmo asmeniniame gyvenime.

2010 metai mums buvo metai, kuriais pradėjome suprasti, kodėl egzistuoja OVH ir kodėl ji sėkmingai plinta Europoje. Iki šiol nebuvo galutinai aišku. Tai leidžia užduoti daug (gerų) klausimų. Taip pat iškelti naujus iššūkius vidinės organizacijos ir OVH augimo srityse. Mūsų personalas paaugo +50% ir 2011 augs dar. Užduotimi tampa dydis: išlydyti magmą ir neprarasti savo DNR, kai visoje Europoje darbuotojų padaugės 2, 3 ar 10 kartų. Tai dabartinė mūsų užduotis.

Sprendimų paiešką taip pat lemia diskusijos su jumis el. pašto konferencijose, forumuose, taip pat įmonės viduje. Tikimės, kad ir toliau skųsitės, nes tai padeda mums prisitaikyti prie jūsų poreikių. Ir jeigu toliau „bambėsite“, žinosime, kad galime ir privalome pagerinti paslaugas.

2010 Ovh nenustojo investuoti į „gamyklas“ ir T ir P (R&D), kad išlaikytų technologijų teikėjo vardą. Tačiau tik 2011 investicijos taps matomos visiems. Kalbame apie 4 Cloud Computing paslaugų rinkinį, taip pat apie Ovh Software, xDSL, Global Solutions šaką ir verslo paslaugas. 2011 turėtume užbaigti filialo JAV atidarymą.

Po to imsimės idėjų, kurių dar neturime...

Dar kartą: Gerų ir laimingų 2011 metų, tikimės, kad šis nuotykis tęsis ir tęsis...

Linkėjimai,
dreamTeam