OVH Community, your new community space.

pCC beta ir beta J-1 kreipimasis


oles@ovh.net
12-15-2010, 05:16 PM
Laba diena,
Rytoj paleisime privateCloud (pCC), konsoliduotą ir aukšto prieinamumo sprendimą Linux bei Windows sistemoms, „beta“ versiją.

Idėja labai paprasta: pakeiskite savo 5, 10 ar 35 skirtuosius serverius 4 ar 10 mazgų ir sukurkite juose 5, 10 ar 35 VM. Po to keiskite kiekvienos VM naudojamus resursus pagal poreikius.

Kadangi VM visą laiką reikia skirtingų resursų, galima konsoliduoti kelias VM tame pačiame serveryje. Be to, vieto to, kad išsinuomoti 1 skirtąjį serverį projekto plėtojimui, galima paleisti VM ir nieko daugiau nemokėti. 0 eurų.

Kiekvieno kliento infrastruktūra yra privati. Kitaip sakant, kiekviename mazge yra ne daugiau nei 1 klientas ir jam paskirta 100% mazgo resursų. Kiekvienas klientas turi savo IP, esantį privačiame ir izoliuotame vidiniame tinkle, jeigu nori, klientas gali turėti prieigą ir prie viešojo tinklo. Infrastruktūra garantuoja maksimalų kiekvienos fizinės sąsajos perduodamų duomenų srautą, t.y. 1 Gbps arba 10 Gbps. Bendras tinklo pajėgumas yra 40 Gbps vienam klientui (paskutinėje versijoje - 100 Gbps). Kitaip sakant, galutinė versija viršys kelis Tbps...

Visiems Cloud klientų elementas taikoma apsauga nuo gedimų ir aukštas pasiekiamumas. Visi serveriai yra su 2 maitinimo blokais, prijungtais prie 2 atskirų ir nepriklausomų elektros linijų. Kiekvienas serveris prijungiamas prie 2 fizinių tinklų (1G ar 10G), todėl automatiškai jis prijungtas prie dviejų komutatorių, kurie prijungti prie 2 didelės galios komunikacijų įrenginių ir maršrutizuojama naudojant 2 maršrutizatorius. Tinklas yra „lostless“, t.y. numatytas tinklo saugyklai ir didelio paketų kiekio valdymui kiekvieną sekundę, taip pat dideliam duomenų srautui iš SAN ir NAS.

Kas liečia programinę įrangą, pasirinkome VMWare VSphere, turinčia gausybę funkcijų, kurių nėra pas kitus. Valdymas atliekamas naudojant VSphere sąsają, kurią kai kurie klientai jau žino. OVH įtraukė į VSphere kai kurias parinktis ir funkcijas. Taigi, tai nėra VSpehre, o VSphere-OVH...

Jūsų Cloud resursai suteikiami 1 spragtelėjimu per 1-2 minutes. Turite vieną mazgą, kuriame paleistos 7 VM, VM su release 1 įkrausite per kelias sekundes. Po valandos 1 spragtelėjimas naujam mazgui ir turite 2 mazgus. VSphere automatiškai persijungs į antrą mazgą, kad geriau naudotų jūsų sistemos resursus. Nieko nereikia daryti ir 0 gedimų. Duomenys saugomi SAN/NAS ir yra aukšto pasiekiamumo. Išsaugojote savo 8 VM duomenis NAS HA ir išnaudojate visus NAS I/O? Vienas spragtelėjimas ir 2-as NAS bus jūsų Cloud. Spragt ir perkeliate 8 VM duomenis iš 1 NAS į 2-ą. Visiškai nepertraukiant paslaugų teikimo. Tai tik pavyzdys...

Tai puiku, taip?

Norite išbandyti?

Spragtelėsite?

Ieškome 50 beta testuotojų.
2 tipų testavimui:

- Jeigu kasdien darote virtualizaciją su proxmox ir/ar xen, jūs mus dominate! Siųskite laišką adresu
To: want-to-be-beta-pcc@ml.ovh.net
Subject: beta-test-start
ir trumpai aprašykite, kuo užsiimate, kokią programinę įrangą naudojate. Kiek turite serverių. Kiek VM.

- Jeigu kasdien darote virtualizaciją su ESXi/VSphere, jūs mus dominate! Siųskite laišką adresu
To: want-to-be-beta-pcc@ml.ovh.net
Subject: beta-test-expert
ir trumpai aprašykite, kiek serverių turite. Kiek VM. Kokio tipo NAS ar SAN naudojate.

Jeigu norite tik pamatyti, palaukite dar keliasdešimt dienų. OVH nemokamai suteiks pCC testavimo galimybę sausio mėnesį. Turėsite pakankamai laiko patikrinti, kas tai yra ir kaip tai veikia. Turėsime visiškai emocinę svetainę, kurioje rasite gausybę informacijos. Dabar ieškome žmonių, kurie padėtų pašalinti paskutines klaidas.

Ačiū iš anksto! Tegu prasideda rimti dalykai!

Oh yeah !

Linkėjimai,
Octave