OVH Community, your new community space.

pradedame apibendrinti


oles@ovh.net
12-12-2010, 01:16 PM
Laba diena,
Šią savaitę pateiksime kelių naujų paslaugų beta versijas:

- "privateCloud"
savaitės pabaigoje ieškosime 2 tipų beta testuotojų:
- pradedančiųjų, kitaip sakant, tų, kurie nesusipažinę su VMWare vSphere, bet jau atlieka virtualizaciją su proxmox ar xen.
- ekspertų, kitaip sakant tokių, kurie labai gerai žino vSphere ir kasdien naudoją paskutiniąją versiją. Sausio pradžioje mūsų infrastruktūra bus sudaryta iš daugiau nei 4000 mašinų. Baigiame salių ruošimą, serveriai diegiami į vietas, visa tai sujungiama su vSphere. Spragtelite - NAS, spragtelite - serveris.

- Projektas "08" pereina į beta stadiją ir truks 3 mėnesius. Viskas veikia be problemų. Liko patvirtinti perdavimo procesus ir dabartinių operatorių apmokestinimą, tai gali trukti 3 mėnesius, bahh, reikia laiko, kad pamatytume, kaip tai vyksta, problemas ir t.t...

- "SDSL", užsakymas baigiamas ir tai bus pateikta po 2-3 dienų. Klientus prijunginėsime nuo savaitės pabaigos, paskirsime susitikimą, atsiųsime techniką, sukonfigūruosime ir patikrinsime. Pagrindinis pasiūlymas: simetrinis 5Mbps, 1ms, už 25 eurus per mėnesį. Šią savaitę reikia techniškai patikrinti 80Mbps (4x20Mbps) už 400 eurų per mėnesį pasiūlymą, kuris visiškai atsparus gedimams, su 100% pasiekiamumo garantija, 1ms uždelsimo laiku.

- "clusterCloud"
norime gauti atsiliepimus apie 3-4 skirtingų tvarkytuvo v5 sąsajų ergonomiją. Kadangi "paprastą" paslaugą sukurti gan sunku techniškai, daug dėmesio skyrėme sąsajos paprastumui ir... emociškumui

Mažiau tikėtina, tačiau įmanoma, priklausomai nuo saulės ir mėnulio išsidėstymo:

- "VPS" ir "dinaminis VPS" jau užbaiginėjami, tačiau dar negalim pasakyti tikslios datos. Trūksta serverių paslaugos pateikimui ir sujungimui su tvarkytuvu v5. komerciškai ir techniškai viskas jau patvirtinta. Liko tik "šis tas".

- "exchange 2010" veikia, tačiau šią paslaugą naudojame "privateCloud" alpha testavimui, taigi, kai tik pasirodys privateCloud beta, pateiksime ir Exchange beta. click. click.

- "telefonijos ir domenų perpardavimas" su MoMi ir MoM, programų, skirtų Iphone ir Windows, Mac & Linux programų, alpha testavimas atliekamas įmonės viduje. Taip pat reikia užbaigti svetainę.

Be to,
Gavome 2-ą ASR maršrutizatorių ir sau paskyrėme 2-3 dienas jo diegimui. Vienu metu atnaujinsime tinklus Roubaix/Amsterdamas ir Roubaix/Frankfurt. Taip pat pagerinsime Amsterdamas/Varšuva ir geografiškai pakeisime tinklą. Gavome 2 konteinerius Strasbūro testavimui. Šią savaitę sukviesime visus filialus vienai susitikimų savaitei... Taigi, apkrovos didelės, bet mes žinome.

Linkėjimai,
Octave