OVH Community, your new community space.

Ovh ir Strasbourg


oles@ovh.net
11-19-2010, 05:48 PM
Laba diena,
Kaip žinote, OVH pastatys (taip pat) duomenų centrus Strasbūre, uoste, vietoje Alcelor-Mital (žinantiems vietą).

Mes ilgai galvojome, kaip vykdyti projektą ir jau baigiame apibendrinti nutartus dalykus bei evoliucinį modelį. Pagal tai bus pasirinktas duomenų centrų tipas.

Idėja paprasta: Ovh nori būti keletoje (dešimtis) vietų, pvz., Strasbūre ir paruošti Cloud Computing infrastruktūrą Europai. Duomenų centrus. datacentres. Dar nežinome, kokių dydžių reikės kiekvienoje vietovėje. Todėl konteinerio modelis buvo testuojamas 2007 metais Roubaix 2 ir po to jis buvo perkeltas į Roubaix 4, vėliau siųsime į Strasbūrą. Žinoma, galime konstruoti Cloud Computing atskirais „konteineriais“ Roubaix, po to juos siųsti ten, kur nori klientai ir kur labiausiai trūksta resursų.

Kodėl serveriai ruošiami Roubaix?
PrivateCloud paslaugai reikia paruošti 4000 HG serverių per 6 savaites. Tai 20 naujų darbo vietų, kurias norime sukurti Roubaix. Todėl iš pradžių norėjome paruošti tai Roubaix 2
http://demo.ovh.net/view/1be7203ea98...1e3b57aa02a3/1
tačiau paaiškėjo, kad mūsų kaimynas parduoda 2000m2 pastatą visai šalia. Šią savaitę apsisprendėme pirkti tą pastatą, kadangi jis jau „paruoštas“ montavimo linijų diegimui. Per 10 dienų sudrumsime vandenis, apšilsime ir galėsime pradėti.

Kaip pervežti konteinerį iš Roubaix į Paryžių?
„Beta“ konteineriai iškeliaus iš Roubaix į Strasbūrą sausio pabaigoje. Tam panaudosime baržą ir Roubaix kanalą, iš kurio ir pasieksime Strasbūro uostą. Dirbsime kartu su VNF (Voies navigables de France) ir Roubaix bei Strasbūro jūreiviais, kad ši idėja (paprasta) taptų realybe. Kai būsime Strasbūre, prijungsime konteinerius ir pažiūrėsime, kiek serverių veikia. Patikrinsime ir apibendrinsime tokio transportavimo pasekmes. Paskui įkelsime konteinerį į specialų sunkvežimį ir parvešime atgal į Roubaix, tada pažiūrėsime, kiek serverių veikia. Labai paprasta, tai užtruks apie 1 mėnesį, taip nustatysime empirinį transportavimo modelį, kurį naudosime ateinančiais metais.

Taip pat galima įsivaizduoti, kad OVH įsikurs kitose Europos taškuose, pavyzdžiui, Amsterdame, Berlyne, Prahoje, Varšuvoje ar Montpelje, šių miestų uostuose iškrausime konteinerius su serveriais. Po to, jeigu reikės, parsigabensime juos atgal ar po kelių mėnesių arba metų išsiųsime kitur. Cloud Computing.

Šiam tikslui įsivaizduojame uostuose montuojamus duomenų centrus, kurie būtų lengvai keičiami. Įsivaizduokite, kad centrai bus kuriami maždaug taip
http://demo.ovh.net/view/1be7203ea98...1e3b57aa02a3/0
O pačiame uoste viskas atrodytų daugiau ar mažiau taip
http://demo.ovh.net/view/1be7203ea98...1e3b57aa02a3/2

Štai čia mes esame. Tai nėra veiklos revoliucija, tik idėjų tęstinumas.

Linkėjimai,
Octave