OVH Community, your new community space.

šifravimo paslaugos


oles@ovh.net
10-10-2010, 02:46 PM
Laba diena,
Ovh siūlo SSL sertifikatus, taip pat nori pasiūlyti wildcart ir EV. Tačiau norime pasiūlyti paprastesnį ir klientams priimtinesnį sprendimą. Iš esmės, SSL yra gan sudėtingas, didelis ir techniškas. Ieškome kitos formos, kuri suteiktų tokią pat paslaugą. Kitaip sakant, šiandien (OVH ir kitur) galite atsiųsti dokumentus (arba ne, jeigu renkatės class1) ir gausite sertifikatus, kuriuos galėsite įsidiegti į serverius. Skirta jums ir tik jūsų. Iškyla nemažai techninių klausimų.

Siekiame išsamaus sprendimo, kad jums nereiktų konfigūruoti paslaugos. OVH tai atliks šifravimo infrastruktūroje, kuri veiks „hardware“ lygmenyje. Tai bus keletas SSL akseleratorių, kurie labai sparčiai atliks šifravimą. Matome du pranašumus: jums nereikės nieko konfigūruoti, kadangi viskuo pasirūpins OVH ir gausite labai didelį našumą (užšifravimas/iššifravimas užima 6ms, kai nešifruota užklausa trunka 2ms, uždelsimas dažniausiai sukeliamas kliento pusėje).

Klausimas, kurį užduodame sau: jeigu Ovh pateiks tokią paslaugą, kur jums nereikės nieko daryti, ar jums tebereikės prieigos prie failų, žinomų kaip „raktas“, „cert“, sertifikatų „grandinė“, ar jūsų reakcija bus panaši į „Ovh viską valdo, todėl tai ne mano rūpestis“?

Linkėjimai,
Octave