OVH Community, your new community space.

Kas naujo spalį?


oles@ovh.net
10-08-2010, 08:28 AM
Laba diena,
Kas naujo OVH?

Nerūšiuota:

ADSL/SDSL
- Spintos su DSLAM buvo įdiegtos 19-oje NRA, Lilyhe, 15 patikrinta ir 8 NRA „pinginasi“. Iki mėnesio pabaigos viskas turėtų veikti. Pradėsime „alpha“ testavimą ir patikrinsime visų ADSL, SDSL ir perkėlimo sprendimų rezultatus laboratorijoje.

- Tuo pat metu užbaigsime susijungimą su SFR bei Orange, todėl galėsime pasiūlyti nacionalinio adreso perkėlimo (failover) sprendimą.

- Norime jums pateikti xDSL jungtį, suderinamą su telefonija įmonių lygmenyje, kitaip sakant, veikiantį 100% laiko. Taip pat susijungimą su mažiausiai dviem lygiagrečiais 2 DSLAMs (per 2 operatorius ar per mūsų 2 DSLAM ir pasiekti aukštą tinklo našumą naudojant skirtingus protokolus). Skamba labai technologiškai, tačiau klientams viskas išliks paprasta, su GTR ir pasiekiamumu iš bet kur. Viskas, kas egzistuoja šioje rinkoje, nėra prieinama. Todėl norime sukurti patikimą sprendimą, skirtą tiems, kas jau šiandien naudojasi 2, 3 ar daugiau „dėžučių“, maršrutizatorių ir t.t.

DOMENAI
- Sukūrėme perpardavėjų strategiją „web agentūroms“ ir „perpardavėjams“. Abi paslaugos bus pradėtos teikti 10 dienų laikotarpyje.

SVETAINIŲ PRIEGLOBA
- Pradėjome bendrosios prieglobos migraciją į naują infrastruktūrą su apkrovos balansavimu. Norime padidinti našumą, geriau apsisaugoti nuo atakų ir visiems planams suteikti „neribojamą duomenų srautą“.

- Tuo pat metu OVH pasiūlys bendrosios prieglobos CDN parinktį, kurios dėka priartinsite savo svetaines prie lankytojų perkeldami jas į taškus Madride, Milane, Varšuvoje ir Niujorke.

- 10 dienų bėgyje OVH turėtų pasiūlyti IPv6 parinktį priegloboje. Taip pat galėsite pasirinkti norimą IPv6 ir IPv6 reverse, viskas bendroje priegloboje. Kitaip sakant, turėsite skirtąjį IPv6 priegloboje...

PRIVATŪS SERVERIAI
- Statinių ir dinaminių VPS pasiūlymai pasirodys po 2 ar 3 dienų. Norime pasiūlyti sprendimą, pakeisiantį RPS (jeigu to pageidaujate). Pasiūlius šias 2 paslaugas (kurias technologiškai jau galite naudoti kaip mC) OVH galiu stipriai sumažinti turinį ir, žinoma, kainą.

SKIRTIEJI SERVERIAI
- AMD serverių pristatymas buvo sustojęs kelioms dienoms. Šie serveriai puikiai susidoroja su Cloud Computing problematika. Todėl, gali būti, kad juos siūlysime tik su "privateCloud". Savo pusėje juos naudojame su "coreCloud".

- RBX3 užpildymas vykdomas sparčiai, todėl numatėme RBX4 paleidimo datą, naujiems serveriams vietos netrūks nei lapkritį, nei gruodį. Tarpas tarp užpildymo ir paleidimo bus labai mažas...

- 10 dienų bėgyje pasirodys NAS saugyklos ir pildytojo pasiūlymai. 100GB NAS už 35 Lt ir 1TB pildytojas už 172 Lt be PVM /mėn.

CLOUD COMPUTING
- coreCloud pasiųlymai pasirodys per 2 savaites. Keičiame visus Cloud Computing tinklo komponentus ir paslaugų maršrutizavimo būdą. Nenaudosime bendrai naudojamo duomenų centro maršrutizatoriaus, o atskirsime paslaugas, todėl geriau valdysime kiekvienos paslaugos kokybę. Pavyzdžiui, visi coreCloud bus apsaugoti ugniasiene, padėsiančia apsisaugoti nuo atakos prieš paslaugą.

- privateCloud pasiūlymas orientuotas į vSphere ir atitinka VMWare rekomendacijas mazgams, saugyklai ir tinklui. Kitaip sakaint, kiekvienas mazgas (serveris) yra su keliomis tinklo plokštėmis, prijungtomis prie nepriklausomų tinklų. Tikslas? OVH nori pasiūlyti 100% prieinamumą... (!).
Pasiūlymas pasirodys 3 savaičių bėgyje.

- Ovh pasiūlys „saugyklos“ sprendimus, skirtus coreCloud ir privateCloud.

- Apkrovos paskirstymo infrastruktūros AX ir A10 testavimas mus tenkino. Todėl per 2 savaites pritaikysime sprendimą Cloud Computing.

TELEFONIJA
- Ruošiame IP Convergence saloną. turime idėja paruošti saloną kitaip. Nei vienas asmuo iš OVH nebus salone... Padarysime „kitaip“.

- Įtvirtinsime „perpadravėjo“ ir „integratoriaus“ strategijas, kurios lapkričio pradžioje bus paskelbtos www.ovh.biz, taip pat pateiksime išsamų telefonijos postų katalogą... 1-ieji atsiliepimai iš klientų mus tenkino.

- Pradėsime teikti EcoFax paslaugą UK ir DE ir perjungime tai į mūsų pačių susijungimo taškus su British Telecom ir Deutsche
Telecom. Telefonijos pasiūlymai pasirodys artimiausiu metu.

- Turime daug problemų su prisijungimu prie Telefonica Ispanijoje. Po beveik 2 "ne"diskutavimo su Telefonica metų kreipėmės į viešą Ispanijos telekomunikacijų asmenį - CMT (atitinkantį Prancūzijos ARCEP), tai truko 3 dienas. Telefonica įsipareigojusi susijungti su OVH ir susijungs po 5 dienų. Taip pat Telefonica įpareigota mokėti 10 000 E už vieną vėlavimo dieną. Manome, kad pagaliau nutrauksime blokavimą ir baigsime BNC kabelių prijungimą, šiuos kabelius iki Telefonica spintos Madride nutiesėme prieš daugiau nei 1 metus.

- Tokios pat problemos iškilo su TPSA Lenkijoje... Be to, ten nėra viešojo telekomunikacijų asmens... Dinamiška kaip niekur...

- Darbai su Belgacom vyksta puikiai.

DUOMENŲ CENTRAS
- RBX-4 kyla puikiai ir gruodžio mėnesį turėtų būti užbaigtas. Kelios nuotraukos:
http://demo.ovh.net/fr/ce2a22d0d3440...ef7fc2716acad/

- Darbai su duomenų centru Strasbūre prasidės po 2 mėnesių. Galiausiai, nenaudosime vietinės bazinės įtampos (400V), o įdiegsime tinkamą aukštą įtampą (20000V). Pradėjome sunkų darbą. Nusprendėme pastatyti RBX-4 tipo duomenų centrą. Tinklo darbai bus baigti po 2 mėnesių. Mūsų tinklas 200m įsilies į ateities duomenų centrą ir reikės atlikti kelis GC darbus Strasbūro uoste.

TINKLAS
- Viršijome 300Gbps naudojamų duomenų srautą iš daugiau nei 700 galimų Gbps.

- Mūsų maršrutizatorius Niujorke jau ryt turėtų atsakyti į PING. Tai mūsų Backbone paleidimas JAV, Azijoje (ir, galbūt, Pietų Amerikoje)...

- Atlikę darbus su VSS atskyrimu ir BGP diegimu veidrodiniuose maršrutuose, atkūrėme tinklo stabilumą. Kitaip sakant, jeigu nutrūktų keliose Europos vietose nutrūktų linijos, po 1 ar 2 sekundžių paketų maršrutizavimas būtų pakeistas.

- Nexus 7016 pas mus neveikia. Tai tikra katastrofa. Dėjome dideles viltis, tačiau sistema nedavė mums reikiamo stabilumo ir pritrūko bazinių funkcijų Cloud Computing paslaugai. Pradėsime 1 ASR 9010 maršrutizatoriaus testavimą, kurį jau turime RBX1.

- Atlikdami testus padvigubinsime maršrutizatorių skaičių Londone, Amsterdame ir Frankfurte, dabartinius maršrutizatorius pakeisime į ASR 9010. Norime padidinti prievado pajėgumą iki 10G šiuos 3-uose POP.

- Kai turėsime 10G Ldn, Ams ir Fra, padvigubinsime srautą tarp Roubaix ir viso pasaulio (išskyrus Paryžių, kur pralaidumas pakankamas).

Taigi, darbai vykdomi, galbūt ne per greičiausiai, tačiau darbų kiekis didelis...

Linkėjimai,
Octave