OVH Community, your new community space.

RPS 10Mbps


oles@ovh.net
10-05-2010, 03:40 PM
Laba diena,
Atlikome RPS su 10Mbps bandymus. Tai nepasiteisino. Todėl visus RPS grąžinsime į 100Mbps.

Ovh ruošia statinių ir dinaminių VPS pasiūlymus...

Linkėjimai,
Octave

oles@ovh.net
09-23-2010, 03:02 PM
Laba diena,
Baigėme duomenų saugyklos naujinimo darbus. Konkrečiau tinklo.
http://travaux.ovh.com/?do=details&id=4619

Dabar atliksime gaminamų RPS testavimą pakeisdami komutatoriaus našumą iš 100 Mbps į 10 Mbps. Po kelių testų, kuriuos atliksime, pagerinsime saugyklos stabilumą. Į iSCSI QoS valdiklį siųsime "flow" pranešimus (ir neatmesime paketų). Šie pranešimai pildytojui ar RPS siųs pranešimus „nustok siųsti duomenis“, „pradėk ssiųsti duomenis“. Jeigu padarytume QoS atmetant paketus, išprovokuotume duomenų iškraipymą (kurie automatiškai pataisomi, tačiau dėl to RPS laikinai nustoja veikęs). Šiuo metu norime rasti komutatorių, kuris galėtų norimu būdu valdyti QoS. Saugykla tinkle naudojama intensyviai. Todėl norime kaip įmanoma priartinti komutatoriaus prievado našumą iki 10 Mbps ir QoS valdymą palikti arba komutatoriui, arba RPS.

Jeigu 10 Mbps testas pavyks, pakeisime komercinius pasiūlymus.

Tai liečia esamus klientus:
- RPS perjungiami į 10 Mbps, testavimas truks apie 10 dienų;
- Kai padarysime testo išvadas, nuspręsime, ar toks keitimas užtikrina kokybę;
- Jeigu taip, paleisime RPS su 10 Mbps. Jeigu ne, atstatysime 100Mbps.

Jeigu toks keitimas kels RPS naudojimo trikdžių ir jums reikia daugiau nei 10 Mbps duomenų srauto, prašome susisiekti su pagalbos skyriumi, kur rasime komercinį sprendimą, nebūtinai RPS srityje. Tačiau sprendimą būtinai rasime.

Taip pat tikimės pagerinti pasiūlymų kokybę, kad ji tenkintų visus klientus ne vien savo kainą, bet ir skirtaisiais CPU bei RAM resursais. Nežiūrint į tai, kad esame numatę nutraukti pasiūlymą ir apie tai pranešti, kasdien registruojame nemažai užsakymų ir tai mus verčia abejoti: galbūt reikia palikti šią paslaugą. Bet kuriuo atveju, iš mūsų pusės, arba mes rasime techninį sprendimą (kad ir koks jis būtų), kuris būtų „nediskutuotinas“ arba paslaugos nebeteiksime. Dabar tikrinsime 10 Mbps idėją. Išvados po 10 dienų.

Linkėjimai,
Octave