OVH Community, your new community space.

Ieškome testuotojų... Re: Tikrinkite duomenų perdavimą


oles@ovh.net
09-16-2010, 11:22 PM
Labas vakaras,

Ačiū!

Jeigu atidžiai perskaičiau visus atsiliepimus (daugiau nei 250), kai riba yra 100Mbps (12MB/sek.), rezultatas yra maždaug 5%. Kitaip sakant, ADSL, 100Mbps serveriai ir visa Europa.

Jeigu turite 1Gbps/10Gbps serverį Prancūzijoje ar Europoje, tuomet įvairiai. Kartais spartesnis yra „prof-direct“, kartais spartesnis „proof-a10“. Manau, kad tai priklauso nuo duomenų srauto kiekio ir atstumo kilometrais tarp IP/ Paketų su MTU fragmentacija 1500/9216 iššaukia ACK uždelsimo laiką. Tai turi sulėtinti srautą. Taip pat įtakos gali turėti tai, kad tarp Paryžiaus/Roubaix dar neišjungėme MPLS. Bet kuriuo atveju tai labai įdomu ir reikia suprasti daug dalykų, absoliučiai suderinti ir įdiegti apkrovos balansatorius kaip a10. Aš neįjungiau maršrutizatoriaus vidinės spartinančiosios atmintinės, kad apsunkinčiau duomenų mainus tarp infrastruktūrų, taigi, galima dar labiau optimizuoti srautą.

Ačiū visiems.

Linkėjimai,
Octave

oles@ovh.net
09-16-2010, 09:54 PM
Jeigu turite 12 minučių...

Labas vakaras,
Jeigu turite 12 minučių, prašome patikrinti 2 parsisiuntimus iš http://91.121.215.100, po to 2 tuos pačius failus iš http://proof.ovh.net ir išsiųsti man laišką adresu oles@ovh.net su savo sprendimu: tas pats, ar yra skirtumas?

Ilga versija:

Šį pranešimą paskelbėme norėdami patikrinti naują apkrovos balansavimo maršrutizatorių. Tai yra a10 markės maršrutizatorius, prijungtas 10G jungtimi Paryžiuje. Jungdamiesi prie a10 adresu http://91.121.215.100/, jūs „nukreipiami/apkrova subalansuojama“ į http://proof.ovh.net, kuris yra... Roubaix. Kodėl tai darome? Norėdami patikrinti našumą. Teoriškai viskas turi veikti vienodai, todėl kad „proof“ serveris prijungtas tiesiai prie a10. Bet ar tai tiesa? Ar tai stabilu?

Galvojame šį naują maršrutizatorių naudoti Cloud Computing, tiksliau „dC load Balancing“ ir ne tik. Jis įgalina IPv6 konvertavimą į IPv4 ir jeigu turite veikiančią svetainę, nieko nekeisdami ir mažiau nei per 5 minutes, nesvarbu, iš kurios pasaulio vietos, galite paleisti savo svetainę su IPv6 adresu... Hardware SSL, gzip hard spaudimas ir t.t., yra vilties... tačiau pirmiau reikia atlikti testavimą...

Ačiū už pagalbą.

Linkėjimai,
Octave