OVH Community, your new community space.

Gama 2010 reload


Gyvai
10-06-2010, 01:25 PM
Testinis laikotarpis - tai pirmieji serveriai užsiregistravusiems nariams. Jie skirti tik testavimui ir įvairiems bandymams, po to klientas juos galės pasilikti ar atsisakyti.
Kas liečia kainą, .lt svetainėje nurodyta teisinga kaina. Nors šiame pranešime minima 382 Lt be PVM kaina, ji skirta tik Prancūzijos klientams (forume esantis pranešimas yra tiesiog verstas, todėl kainų nesutapimų gali pasitaikyti), Lietuvos klientai šio tipo serverį gali išsinuomoti už 315 Lt be PVM/mėn. arba 381.15Lt su PVM/mėn.

Arturas-M
10-06-2010, 08:33 AM
Citata oles@ovh.net raŔė

EG AMD yra „hexacore“ (6 branduoliai/6 užklausos) su 16GB RAM, 2x1.5TB ir 1Gbps tinklo jungtimi už 382 Lt be PVM/mėn. Tai „testinė gama“, ne ilgiau nei 3 mėnesiams, kitaip sakant -50% (ribojama iki 100 serverių). Tikslas yra kartu su jumis patikrinti našumą, visus komponentų paketus ir diskutuoti apie iš to atsirasiančią AMD gamą, diskutuosime su tais, kurie išbandys EG AMD ir kuriuos domins hibridiniai serveriai arba kita... Kalbame apie esmės atradimą. Po daugiausiai 3 mėnesių serverio kainos bus normalios. Taigi, arba jūs mokėsite visą kainą, arba atsisakysite serverio. Jokių išankstinių įsipareigojimų.
Kaip yra su šio serverio kaina? Čia kalbama apie 382 be PVM + apie kažkokį tai testinį laikotarpį puse kainos, o .lt svetainėje yra 315.00Lt be PVM ( 381.15Lt su PVM). O kaip yra iš tikrųjų užsakant serverį šiuo metu?

oles@ovh.net
09-14-2010, 10:26 PM
Laba diena,
Ovh pakeitė savo skirtųjų serverių gamą.

Pagrindinėse linijose.

Yra labai nedaug naujos techninės įrangos, kuri iš tiesų domina savo kaina, patikimumu ir našumu. Hibridiniai diskai ir t.t. Gerai. Patikrinome daug techninės įrangos ir reload gama susikoncentravo, mūsų nuomone, prie geriausio šiuo momentu.

Kalbant apie komponentų paketus, baigėme visų 64 bitų paketų naujinimą. Galime praleisti 3GB/4GB RAM apribojimą ir pakelti kartelę iki 8 GB serveriui už 240 Lt.

Be to, esame pirmieji (vieninteliai?) pasiūlę serverius su Intel SSD diskais. Žinojome, kad SSD neturi geros reputacijos, tačiau žinojome ir tai, kad Intel nepriekaištingai dirba su SSD X25 technologija. Todėl nusprendėme „paremti“ SSD ir populiarinti juos neužkeldami kainos bei palikdami apie juos spręsti jums patiems. Po 12 mėnesių jūs neturėjote nusiskundimų nei dėl patikimumo, nei dėl našumo. Be to, Linux palaiko TRIM, kuris įgalina geresnį bloko išnaudojimą. Taigi, viskas sutvarkyta ir patikima. Ovh gali nustoti „remti“ šiuos pasiūlymus ir padidinti naujų serverių su SSD kainą 70 litų 2010 gamoje. Jau išnuomotų serverių kainos nekeisime.

Galiausiai, kaip jūs žinote, OVH valdo daugiau nei 80 000 serverių ir serveriai gali pereiti iš vieno nuomotojo kitam 2-3 kartus per metus. Tai vadiname apyvarta. Cloud Computing srityje apyvarta yra 2-3 kartus per „dieną“, Ovh skirtųjų serverių apyvarta yra 2-3 kartai per „metus“. Taigi. Dėl šios priežasties nusprendėme garantuoti, kad kiekvieno naujai užsakyto serverio diskai būtų nauji. Kalbant techniškai, sakydami „nauji“ turime omenyje „<1000 valandų“, kas yra mažiau nei 6 savaitės. Pagerinome gamybos procesus ir nutraukiame maitinimą „sumontuotiems, bet neišnuomotiems“ serveriams, tačiau niekada negali žinoti, dėl klaidos ar dėl nežinau ko gali tekti keisti niekada nenaudotus diskus tik todėl, kad serveris laukė 6 savaites, kol bus išnuomotas... Bet kuriuo atveju, kai pateiksite užsakymą, galėsite būti ramūs: jūs būsite pirmieji, kurie naudos standžiuosius serverio diskus. Ir po jūsų niekas daugiau nesinaudos tais diskais...

Pereikime prie kiekvienos gamos detalių. Tai sunkioji artilerija...

Superplan: jums siūloma 2x daugiau CPU, 2x daugiau RAM, 2x daugiau diskų. Be to, gama SP perėjo prie naujų Intel i5, kurie tikrai yra 4 branduolių/4užklausų. Taip pat turėsite 8 GB RAM ir 2x 1.5TB RAID diskus, visa tai tik už 240 Lt/mėn.!

EG koziris CPU Xeon: 4 branduoliai/8 užklausos, montuosime Nehelem W3520(i7). Taip pat suteiksime 12 GB RAM visoje gamoje ir 2x 1.5 TB diskus. Papildomai galėsime įdiegti RAID-HARD plokštę, kurios reikia ESXi, kadangi ši programa neveikia su RAID-SOFT. Tinklas bus 1Gbps.

MG apginkluotas 2 CPU SP Intel "i5" Xeon ir suteikia 8 branduolius bei 8 vienalaikes užklausas, su 24 GB RAM, 2x 1.5 TB diskais ir 1 Gbps jungtimi. Taip pat pasiūlysime hibridines konfigūracijas, puikiai tinkančias Cloud Computing.

HG pranašumas - 2 CPU, kaip EG: Intel Xeon "i7", tai suteiks 8 branduolius ir 16 vienalaikių užklausų apdorojimų, su 24 GB, 48GB, 96GB, 128GB, 196 GB RAM ir diskais plokštėje. Tinklo jungtis - 10 Gbps, korpuse sumontuoti 2 maitinimo šaltiniai iš 2 nepriklausomų šaltinių. Viskas paruošta patikimam ir nenutrūkstančiam duomenų saugojimui.

AMD taip pat gerai padirbėjo, todėl nusprendėme paruošti gamą, kurios pagrindas būtų (nauji) CPU. Jūs spręskite...

Ovh parėmė SSD, kodėl neparemti AMD?

EG AMD yra „hexacore“ (6 branduoliai/6 užklausos) su 16GB RAM, 2x1.5TB ir 1Gbps tinklo jungtimi už 382 Lt be PVM/mėn. Tai „testinė gama“, ne ilgiau nei 3 mėnesiams, kitaip sakant -50% (ribojama iki 100 serverių). Tikslas yra kartu su jumis patikrinti našumą, visus komponentų paketus ir diskutuoti apie iš to atsirasiančią AMD gamą, diskutuosime su tais, kurie išbandys EG AMD ir kuriuos domins hibridiniai serveriai arba kita... Kalbame apie esmės atradimą. Po daugiausiai 3 mėnesių serverio kainos bus normalios. Taigi, arba jūs mokėsite visą kainą, arba atsisakysite serverio. Jokių išankstinių įsipareigojimų.

MG AMD yra „dual octocore“ (16 branduolių /16 užklausų) su 32 GB arba 64 GB RAM. Diskai: 2x 1.5GB. Taip pat 100 serverių „testinėje gamoje“ už -50% daugiausiai 3 mėnesius.

Nežiūrint -50% kainos, 3 serverių „gamos“ serveriai verti dėmsio... HG AMD užbaigsime per 2 savaites... core, baby, core ... cloud, baby, cloud.

Visi serveriai suteikiami su atsarginių kopijų vieta pagal nutylėjimą ir parinktimis, kurias visi puikiai žinote. Serveriai turi būti su „profesionalaus naudojimo“ parinktimi, kad galėtumėte naudoti daugiau RIPE IP, ugniasienes ar vRack. RAID HARD plokštės suteikiamos pradedant gama EG ir t.t. Trumpai tariant, viskas standartiškai. Niekas nepasikeitė.

Sakėme, kad tai sunkioji artilerija... Taigi? Ką galvojate jūs?

Ar tai pakankamai sunku?

Linkėjimai,
Octave