OVH Community, your new community space.

Strategija perpardavėjams


oles@ovh.net
08-09-2010, 11:38 PM
Labas vakaras,
Pasiūlymų perpardavinėtojams idėjos, kurias pasiūlysime (pagaliau), yra labai paprastos. Nesiūlysime esamų paslaugų paskelbę išpardavimą. Tai mums nieko neduotų, nes dabartiniai apribojimai yra menki ir darbas tik su kaina neduotų mums jokios realios naudos.

Todėl galvojame sukurti „naujus“ pasiūlymus perpardavėjams ir dirbti su užsakymų bei perpardavimų apimtimi.

Jeigu kalbėti apie serverių perpardavinėtojus, idėja būtų, nežinau, sukurti skirtingus 3 tipų serverius, pateikti juos už rinkos kainą ir nuomoti juos po 10, 20 ar 40 vnt./užsakyme. Tokių kiekių užsakymai leis sumažinti kainą, nežinau, -10% , -20%, -30% nuo užsakymo sumos. Po to, atnaujinimo metu, bus naujinami visi serveriai. Dirbsime su /24 (230-240 serverių) arba suteiksime 1Gbps
duomenų srauto garantiją visam /24 blokui. Be perkeliamų IP, be IP apkrovos balansavimo.

Jeigu kalbėti apie telefoniją, įsivaizduojame SIP abonementą, prijungtą prie perpardavėjams skirtos SIP sistemos, tačiau reikia apibendrinti kainas, po to sudaryti sąlygas kiekvienam perpardavėjui savo abonementą susieti su neribotu numerių skaičiumi. Taip pat įsivaizduojame tik SIP darbo vietų ar tik telefonų, kurių neteikia OVH, pasiūlymus. Iš esmės, pasiūlymas būtų visiškai kitoks, nei kad siūlome šiandien.

Kalbant apie domenus, įsivaizduojame kūrimo ar perkėlimo „operacijų“ pirkimus po 10, 50 ar 100, dėl to kaina sumažėtų -5%, -10% -15%, po to atnaujinimo kaina priklausys nuo visų OVH valdomų domenų. Taip pat suteiksime visas domenų valdymo paslaugas, pvz., DNS, privatų whois bei leisime perpardavėjui visa tai valdyti.

Kalbant apie prieglobą, įsivaizduojame OVH administruojamą grupę, kurią būtų galima dalinti pagal poreikius, taip pat būtų galima dalinti svetaines, POP3 ir MySQL. Mes ribotume tik CPU/RAM resursus klientui su galimybe neribotai didinti paskirtus resursus. Duomenų saugykla ir srautas būtų neribojami. Taip pat siūlytume standartinius pop3 abonementus su zimbra ar exchange 2010, kuriuos būtų galima perparduoti bet kam.

Štai.

Idėja - sukurti naujus pasiūlymus, kurie nebūtų susiję su dabartiniai mūsų pasiūlymais, pateikti strategiją ir apimtis. Kitaip sakant, mes jums atsakome: norite geresnės kainos? Norite pasiūlymo, kurio nėra? Norite konkurencingo iššūkio? OK, suteiksime visus 3 dalykus iškart, tačiau turėsite užsakyti po 10, 50 ar 100, kasmet turėsite augti +X% ir reikės OVH įsipareigoti 3 metams. Tokiomis sąlygomis gausite labai privilegijuotus santykius, galėsite sukurti tai, kas vėliau jums taps koziriu internete.

Laukiame nuomonių

Linkėjimai,
Octave