OVH Community, your new community space.

devCloud beta, po to pCC


oles@ovh.net
08-07-2010, 11:44 AM
Laba diena,
devCloud jau beta. Testavimas baigsis rugpjūčio pabaigoje - rugsėjo pradžioje, po numatyto 1 mėnesio laikotarpio. Ačiū visiems beta testuotojams už atsiliepimus.

Daugiau informacijos:
http://www.ovh.com/fr/cloud/devcloud.xml

Kas yra devCloud ?
------------------------

dC (devCloud) yra:

- Cloud sprendimas su žiniatinklio sąsaja Cloud administravimui ir visoms kitoms administravimo operacijoms, kurios bus atliekamos realiu laiku. Tačiau neturėsite „root“ prieigos prie serverio. Norint naudotis paslauga, nereikės turėti išsamių serverio administravimo žinių. Viskas paprasta ir greita.

- Specializuota konkretiems uždaviniams (MySQL serveris, VPN prieiga, svetainės Urchin statistika). Kiekvienas dC su savo žiniatinklio sąsaja, dėl to paspartėja paslaugos valdymas.

- Resursai keičiami „karštai“, per kelias sekundes, be paslaugos perkrovimo, taigi, be pertrūkių. Spragtelite valdymo sąsajoje ir po kelių sekundžių jūsų dC naudoja daugiau resursų ir apdoroja daugiau užklausų ar naudoja daugiau duomenų srauto.

- Be įsipareigojimų, apmokant už valandas. Archyvuoti ar trinti galėsite kada tik panorėję. Mokėsite tik tada, kai naudosite IP, CPU ir RAM resursus. Nemokėsite, kai jūsų dC bus suarchyvuotas.

kam skirtas dC ?
----------------------

Ovh siūlo „Cloud“ (mC ir dC) sprendimus plėtotojams, kuriems reikia greitai ir paprasta „pasiimti“ bei „suklastoti“ duomenų centro resursus, pritaikyti juos savo projekto poreikiams. Kuriant projektą iš mC ir jiems skirtų paketų bei kartu naudojant dC, naujas projektas gali būti paleistas vos per kelias sekundes. Žiniatinklio projektai su PHP, Java, RoR, SaaS sprendimų projektai, turinio, video, muzikos ar failų skleidimo projektai...

Plėtotojai gali laisvai keisti projektus ir išbandyti skirtingus techninės/programinės įrangos variantus, kad atrastų geriausią sprendimą. Viskas atliekama naudojant emcionalią žiniatinklio sąsają, vos keliais spragtelėjimais, o užduotys atliekamos greitai, ne ilgiau, nei per kelias sekundes.

Plėtojimas gali užtrukti kelias dienas, savaites ar mėnesius, todėl kiekvieną vakarą galėsite suarchyvuoti visus savo Cloud, o ryte paleisti juos iš naujo ir taip optimizuoti plėtojimo išlaidas.

Kiti dC, kurie bus pabaigti šio mėnesio pabaigoje:
- apkrovos skirstymas, proxy & cache
- WEB serveris
- saugykla
- atsarginių kopijų serveris

Iš mC ir dC į pCC
--------------------

Kai plėtojimo darbai bus baigti, galėsite vienu spragtelėjimu pakeisti savo mC/dC infrastruktūrą į Private Cloud Computing arba pCC. Tai administruojama OVH techninės ir programinės įrangos infrastruktūra, kuri yra visiškai izoliuota nuo kitų klientų infrastruktūrų. Jūsų projektui suteikiama paslaugos garantija, SLA ir VIP/GS pagalba. Tai pasiekiama bet kuriuo metu, 1 spragtelėjimu ir vos per kelias sekundes, taip pat galėsite automatizuoti tam tikrą užduočių skaičių ir gauti skirtingas į infrastruktūrą įdiegtų zondų reikšmes. Apmokama už mėnesį ar metus, resursai adaptuojami pagal poreikius, visam projektui suteikiama garantija. Mokestis taikomas tik rezervuotiems resursams ir paslaugos garantijai.

pCC turėtų pasirodyti rugsėjo mėnesį.

Linkėjimai,
Octave