OVH Community, your new community space.

Domenų kainos pasieks 25 Lt


oles@ovh.net
06-30-2010, 06:26 PM
Laba diena,
Domenų lygmenyje OVH kainos praktiškai priklauso nuo pirkimo kainos, o išskirtinais atvejais - nuo dolerio kurso. Pastaroji kaina keičiasi kasdien. Nežiūrint į tai, norime pasiūlyti stabilią kainą, kuri nesikeistų kasdien ar specialias kainas, kurios nesikeistų kas mėnesį.

Be to, euras labiau patikimas nei doleris. Todėl turime suvaldyti naujovę: .com pardavimo kainos augimą. Iš esmės, ši kaina keitėsi 2 ar 3 kartus. Iki šiol mes nekeitėme kainų, kadangi tai reiktų daryti su keliai plėtiniais. Šįkart peržiūrėjome kainas, kadangi parduodant už 21 Lt pardavimai tampa nuostolingais...

Laikydamiesi tų pačių principų pakeisime .com, .net, .org, .info, .biz, .fr, .be ir .eu kainas iš 21 Lt į 25 Lt. Norime išlaikyti komercinę logiką ir sukurti patogesnes sąlygas perpardavėjams (tarp 25 Lt ir... 21 Lt). Vienaip ar kitaip, 1 euras nėra daug, tačiau kai turima daug domenų toks pokytis juntamas.

Taigi, kainos pasikeis. Kalbant konkrečiai, OVH praneša prieš mėnesį. Pasirinkimas jau atliktas. Nuo rugpjūčio 1 dienos kaina pakils iki 25 Lt už naujinimą šiems 8 plėtiniams: .com, .net, .org, .info, .biz, .fr, .be ir .eu , taip pat jų kūrimas ir perkėlimas. O domenų kainos perpardavėjams, priklausomai nuo turimo kiekio, bus aptartos vėliau.

Kitaip sakant, iki rugpjūčio 1 dienos galite atnaujinti savo domenus už 21 Lt Po to kaina bus 25 Lt arba, jeigu turite daug domenų, geriausiu atveju ji išliks 21 Lt (priklausomai nuo domenų skaičiaus ir plėtinio).

Pagarbiai
Octave