OVH Community, your new community space.

matėte ar nematėte per TV


oles@ovh.net
06-04-2010, 11:42 AM
Laba diena,
Mūsų Ovh Mag nr.1 paruoštas. Laukiame įspūdžių.

Trūko laiko... 7-8 mėnesiai kasdienio darbo... Tikriausiai todėl, kad niekada nebuvome patenkinti tuo, ką padarėme vakar, taip pat todėl, kad į apžvalgą norėjome įtraukti viską. Neturime specialios atskiros grupės, neturime netgi pasamdyto žmogaus, kuris paruoštų viską taip, kad tai būtų patrauklu visiems. Mūsų atramos tašku buvo klientai, kurie išsakydavo savo nuomonę apie paslaugas. Taip pat mūsų motyvacija padaryti viską kitaip, naujoviškai.

Nusprendėme šioje apžvalgoje pateikti vidų, visas industrines paslaptis, istoriją nuo pradžios iki dabar, mūsų ekipų vidų per šiuos 10 metų. Iš esmės, atskleidžiame mūsų vidaus bendruomenę ir dvasią. OVH dvasią.

Taip pat dabartinį mūsų verslo pokytį ir mūsų požiūrį į 2010 metų (r)evoliuciją. Kitaip sakant, apie tai, ką dabar darome, ką pasiūlysime rytoj tinkle, ypač prieglobos, telefonijos ir interneto prieigos srityse.

Trumpai tariant, su Ovh Mag pateiksime naujovę. Komunikacijoje? Taip, tačiau mums pakanka to, kad "Ovh egzistuoja". Todėl nerasite daug reklamų.

Didžiausia šio Ovh Mag motyvacija yra noras išlaikyti (arba sukurti) ryšį su klientu, emocinį kontaktą, kažką žmogiško. Virtualiame pasaulyje, kuriame gyvename kasdien, neturime progos paspausti rankos ar išgerti po bokalą. Tai blogai. El. pašto konferencijos yra gerai. Forumai irgi. Tačiau pažinti OVH sukūrusius žmones dar geriau, ar ne? Tuos, kurie pradėjo pardavimus, kuria naujus produktus, tikrina jūsų serverius arba atsako į laiškus ar skambučius. Norėjome tai įtraukti į OVH Mag. 250 Ovh žmonių. Kas mes esame, kokios mūsų vertybės, kas mus motyvuoja - visa tai rasite Ovh žurnale.

Jeigu tai, ką pasakiau, jūsų nedomina ir norite su OVH palaikyti tik pardavėjas/klientas santykius, nerekomenduoju šio Ovh Mag. Nerasite nieko įdomaus ir/ar nusivilsite. Ovh žurnalo tikslas kitoks.

Be to, jeigu internetas jus pakeitė ir parodė "kažką kitokio", tikimės, kad mūsų apžvalgoje taip pat rasite "kažką kitokio". Tas "kažkas kitokio" - tai mūsų kasdieninis darbas, mūsų aistra darbui, kasdieninis bendravimas su jumis, atsiliepimai, viskas, kas verčia mus keisti baterijas kelis kartus per dieną. Beveik kaip jūs?

"taigi, kas pasakyta?"
----------------------------
Numatyta: nusprendėme reklamuoti nemokamą (kuri ir liks tokia) apžvalgą per TV. Taip, per televiziją. TF1 ir M6 ir viskas. TV reklama apie nemokamą leidinį... OVH pamišusi... Tai prasidės šįvakar ir truks kelias savaites. Žinoma, laikysimės leidinių reklamos įstatymo pagrindiniuose Prancūzijos kanaluose. Taičiau padarysime... "Kitaip"...

"Kodėl nedarote savo paslaugų reklamos?"
----------------------------------------------------------------------
Jeigu jums kyla toks klausimas, nerekomenduoju jums Ovh Mag ...

Pagarbiai,
Octave