OVH Community, your new community space.

RPS atnaujinimas... go


oles@ovh.net
02-23-2010, 10:14 AM
Laba diena,
Prieš 3 savaites iš SUN gavome ZFS naujinimą. Šis naujinimas pataisė svarbias klaidas, buvusias mūsų RPS duomenų saugyklos valdyme. Tai ypač paspartino paslaugos startavimą po pildytojo perkrovimo. Anksčiau, po gedimo ar pildytojo aptarnavimo darbų, paslauga neveikdavo 2 valandas. Dėl šios problemos apsistojome ties TirP, kad rastume problemų, pavyzdžiui, duomenų saugyklos našumo, sprendimus. Todėl apsaugojome dabartinę išvestį ir tai padėjo išvengti gedimų, todėl tęsėme TirP, kad pasiūlytume didesnį našumą ir lankstumą. Taip pat buvo užšaldyta RPS serverių NFS saugykla. Iš esmės, maža saugyklos sparta (1MB/sec) atsirado dėl to.

Su naujinimu viskas keičiasi.

Su visų RPS pildytojų atsarginių kopijų infrastruktūra dirbome 3 savaites. Problema yra šiame lygmenyje padidėja 100 kartų: perkrovus atsarginių kopijų pildytoją reikdavo laukti 1 savaitę, kad būtų suteikta prieiga ir atsarginių kopijų darymas būtų pratęstas. Įdiegus naujinimą viskas atgijo. RPS atsarginių kopijų darbas beveik baigtas. Šiąnakt tęsime darbus su iSCSI pildytojais. Tai užtruks kelias dienas. Paskui pradėsime kai kurių duomenų saugyklos idėjų, kurias jau naudojame „debesyje“ ir apie kurias sulaukėme daug gerų atsiliepimų (jeigu gerai perskaičiau), beta testavimą.

Galiausiai baigsime visus naujinimus bei TirP, paleisime pirmuosius geolokalizuojamus RPS, pradėsime Paryžiuje (šiuo metu beta), po to Frankfurte ir Madride.

Tikslai trys:
- Pasiūlyti platforma žaidimams internete su kaip įmanoma mažesniais uždelsimais;
- Įdiegti geolokalizuojamą infrastruktūrą visame tinkle, taip pat Japonijoje, JAV, Rusijoje ir Brazilijoje su turinio skleidimu priklausomai nuo vartotojo, iš spartinančiosios žiniatinklio atmintinės, transliacijų ar tiesiog paprastą turinio skleidimą.
- Dirbti prie „100% online“ serverių idėjos, kitaip sakant, su serveriais, kurie negenda. Nesvarbu kokia būtų problema ar aptarnavimo darbai, „karštas“ serverio keitimas būtų atliekamas automatiškai, tas pats būtų taikoma serverio duomenų saugyklai ir paslaugos veiktų be pertrūkių. Jokių.

Štai iki ko norime išvystyti savo technologiją, vadinamą „RPS“. Toks produktas labai panašus į dabartinį RPS, tačiau negalėsite jo užsakyti dar 2-3 mėnesius. Kai paruošime jį, galėsite užsisakyti visiškai užbaigtą produktą, 1 spragtelėjimas ir jūs specifiniams poreikiams naudosite nurodyto našumo serverį. Jau naudojami RPS serveriai liks tokie patys. Manome, kad paslauga gyvuos ilgai, kadangi mokamos paslaugos nuolatos naujinamos.

Pagarbiai,
Octave