OVH Community, your new community space.

IP Failover: papildomos sutartys


oles@ovh.net
01-20-2010, 06:12 PM
Sveiki,
Nuo kitos savaitės, kai paimsite naudoti tam tikros šalies perkeliamą (fail-over) IP, turėsite sutikti su IP valdančio filialo sutartimi. Pavyzdžiui, ES klientas, pasiėmęs FR IP, turės sutikti su „OVH France“ sutartimi. Arba PL klientas, užsakęs UK IP, turės sutikti su „OVH Limited“ sutartimi. Ir žinoma, jis turės laikytis geolokalizavimo įstatymų.

Be to, mes turime problemų su Europos direktyva, kuri nebuvo pakankamai išplėtota Ispanijoje ir ypač Prancūzijoje. Dėl to Ispanijos klientai, naudojantys Prancūziškus IP, nesupranta, kodėl „OVH France“ elgiasi taip, kaip reikalauja Prancūzijos įstatymai, o ne pagal Ispanijos įstatymus, kurie yra priešingi. IP kilmės šalis nustato, kokius įstatymus, atsakomybes ir procedūras OVH (padalinys) taiko konkrečiam IP. Tai reiškia, kad, priklausomai nuo geolokalizacijos IP, OVH (padalinys) peržiūri problemas su susijusiu padaliniu. Kiekvienas padalinys laikosi savo šalies įstatymų. Taigi, naudojant FR IP, problemas spręndžia OVH France ir laikomasi LCEN įstatymo, o naudojant ES IP, OVH ES spręndžia problemas ir laikomasi LSSI įstatymo. LCEN ir LSSI įstatymai skiriasi.

Bet kokiu atveju, pats paprasčiausias būdas yra naudoti savo šalies perkeliamą (fail-over) IP, kadangi OVH (padalinys) reikalavimai atitiks šalies įstatymus. Kitas problemos sprendimo būdas yra RIPE IP, kadangi parodoma organizacija bei šalis ir viskas tampa labai paprasta.

Dėl šios priežasties, atnaujindami ar užsakydami paslaugas, turėsite sutikti su papildoma sutartimi (jeigu naudojate kitos šalies perkeliamą IP).

Pagarbiai
Octave