OVH Community, your new community space.

virtuali spinta


oles@ovh.net
01-19-2010, 06:20 PM
Sveiki,

Jau 3 savaitės kai mes siūlome įsigyti „virtualią spintą“ (vRack). Paslauga bus teikiama su L2 600Gbps komutavimo tinklu, kurį sukursime savo duomenų centruose. Norime pasiūlyti paslaugas su duomenų srauto garantija ir gedimų toleravimu „komutavimo“ lygmenyje. Šiuo metu naudojame Cisco Nexus komutatorius, kurie pakankamai našūs, kad užtikrintų L2 našumą visame vPC (virtual port channel su 2 atskitomis fizinėmis sąsajomis). Artimiausiais mėnesiais tinklas „evoliuocionuos“ ir pasieks 2 Tbps (!!) tarp 4 duomenų centrų, kuriuos dar 2010 pabaigoje turėsime čia, Roubaix slėnyje.

Siekdami viską supaprastinti, pakeitėme ir tiekimo modelį ir šiuo metu vienoje virtualioje spintoje gali būti iki 1000 serverių. Neliko elektros tiekimo ar spintos aušinimo problemų. Naudodamiesi virtualia spintą, naują serverį įtrauksite vos per 1 valandą.

Kas liečia „chtix“, galime sukurti L2 tinklą su vienu iš 20 mūsų Europinio tinklo taškų ir sujungti tai su jūsų maršrutizatoriumi. Taip užtikrinsite AS/IP nukreipimą tokiu pat būdu, kaip tai darote šiandien ir visiškai papratai bei skaidriai sukursite savo virtualią OVH serverių spintą.

Po kelių dienų galėsite įtraukti nukreipimą į OVH vRack, sukurti apkrovos balansavimą ir įdiegti ugniasienę visai spaintai. Plėtojimo darbai vykdomi visu tempu.

Daugiau informacijos:
http://www.ovh.lt/elementai/virtuali_vieta.xml

Pagarbiai
Octave