OVH Community, your new community space.

miniCloud beta H-48


oles@ovh.net
01-19-2010, 05:36 PM
Sveiki,
RIPE patvirtino mūsų /15 (178.32.0.0/15) prašymą, viso 131 000 IP Laikas įtraukti šiuos /15 į BPG maršrutizatorių ir paruošti kelis tvarkytuvo puslapius, o ketvirtadienį popiet pradėsime beta testavimą.

Beta testavimas visiškai nemokamas.

Vietos rezervuotos mūsų klientams.

Ką mes norime testuoti?
-----------------------
Norime „pragmatiškų“ jūsų atsiliepimų apie VM su įvairiais resursais funkcionalumą 1 savaitės metu. Kitaip sakant, 1 savaitę turėsite prieigą prie prie VM, sukurtos Debian sistemoje ir su 1/4 branduolio, 256 RAM ir 5GB disko vietos. Maždaug po savaitės testavimas baigsis ir VM bus ištrinta. 2-rą savaitę kiti žmonės pradės testavimą.

Kiekvienai savaitei ieškome 500 beta testuotojų.

Jeigu pirmąją savaitę surinksime daugiau nei 500 testuotojų ir jie negalės išbandyti mūsų VM, tuomet jie automatiškai nusikels į antrą savaitę. Po to į trečią, po to... Taip testuosime, kol visi supras „minicloud“ idėją.

Užsakymo procesas labai paprastas: vieną kartą užsakykite vieną VM. Užsakymas nieko nekainuoja. VM bus sukurta per 15 minučių ir galėsite ją testuoti kaip tik norite (25 prievadas blokuojamas, skaneriai automatiškai aptinka ir uždaro virtualias mašinas). Po maždaug savaitės testavimas baigsis ir VM bus ištrinta. Tuomet galėsite užsakyti dar 1 VM ir testuoti dar 1 savaitę.

Po to pradėsime pardavinėti „miniCloud“ ir paleisime „coreCloud“ beta testavimą, kuris vyks lygiai taip pat. Tas pats bus ir su „myCloud“.

Pagarbiai
Octave