OVH Community, your new community space.

Re: Vmware ESXi 4


oles@ovh.net
12-17-2009, 12:00 AM
Laba diena
Esame maloniai nustebinti ESXi4 pirkimų kiekiu ir OVH virtualizacija. Žymiai daugiau atsiliepimų nei dėl Hyper-V ar Xen.

Visos šios technologijos dar beta stadijoje, tačiau laisvai prieinamos. Kol pasiektas tik šis lygis, laukiame pranešimų apie klaidas. Jeigu jūs susidūrėte su tuo, prašome siųsti atsiliepimus adresu oles@ovh.net ir nurodyti:
- Virtualizavimo paketo pavadinimą (ESXi4, Hyper-V, Xen)
- Serverio pavadinimas/IP
- Virtualios mašinos, kuri susijusi su problema, IP/MAC

Tai padės apibendrinti problemas ir greičiau jas pašalinti.

Suprantame, kad kartais būna sunku sukonfigūruoti VM pagrindą (IP, vardų serverį, DNS kešą ir t.t.). Todėl sukūrėme sistemą, kuri paleis VM kūrimą su specialiai tam pritaikytu paketu ir iškart sukonfigūruotu tinklu. Nereikia nieko daryti, išskyrus vieną spragtelėjimą, kuris perkels OVH diegimo sistemą į jūsų serverį.

Kalbant apie VMware vCenter Lab Manager, tia leidžia keliais spragtelėjimais sukurti VM infrastruktūrą. Taip pat naudoti personalizuotus komponentų paketus (distributions). Pagrindinis privalumas tas, kad jūs galite „parduoti“ VM komponentų paketą, paruoštą klientams, panašiai kaip „itune/appstore“ (už keletą eurų)... OVH sugrąžins didžiąją dalį išlaidų tai siūlančiam administratoriui...

Pagarbiai
Octave