OVH Community, your new community space.

OVH dedikuoti serveriai vienai savaitei


Gyvai
05-28-2014, 01:51 PM
Sveiki,

OVH.lt suteikia unikalią galimybę užsisakyti OVH dedikuotą serverį vienai savaitei, be jokių įsipareigojimų ir be diegimo mokesčio.

Jeigu galvojate įsigyti OVH serverį, bet nenorite mokėti mėnesinio mokesčio už dar nežinomo produkto nuomą, siūlome įsigyti dedikuotą serverį 7 dienoms.

OVH įkūrėjas Octave Klaba paaiškina šio pasiūlymo išskirtinumą: "Nauji klientai galės susipažinti su mūsų serveriais ir išsirinkti norimą serverį savaitei nuo 119.00 LTL". Palyginimui, OVH dedikuotas serveris kainuoja nuo 288.00 LTL / mėn. + 350.00 LTL diegimo mokestis.

Jeigu norite įsitikinti, kad jūsų užsakomas serveris bus suderinamas su jūsų aplikacijomis, atlaikys visas įmanomas apkrovas ir papildys jūsų infrastruktūrą srauto padidėjimo metu, bandykite OVH serverį 7 dienas.

Visą savaitę serveris veiks be apribojimų. Taip pat galėsite išbandyti papildomas paslaugas, pavyzdžiui, papildomus IP, load balancing IP, vRack ar NAS. Ir dar, nemokamai suteiksime daugybę licencijų, pvz., Parallels ar Microsoft.

Pasibaigus 7 dienų laikotarpiui galėsite pasilikti serverį ir pereiti prie standartinės nuomos mėnesiui. Jeigu nenorėsite atnaujinti ir nieko nedarysite, serverio nuomos sutartis bus nutraukta, o serveryje laikomi duomenys bus pašalinti. Jau greitai tokią galimybę suteiksime ir So you Start serveriams.

Daugiau informacijos: http://www.ovh.lt/de...ai-savaitei.xml

Pagarbiai

OVH.lt