OVH Community, your new community space.

Tinklo pralaidumas "nitro"


InA_OvH
03-25-2014, 03:32 PM
Sveiki

Jau užbaigėme "nitro" backbone diegimo darbus, todėl jau greitai galėsite nemokamai ir neribotam laikotarpiui padidinti savo tinklo pralaidumą. Tinklo pralaidumas "nitro" suteikiamas su visais OVH serveriais, taip pat su So you Start (SYS) serverių profesionalaus naudojimo parinktimi.


Techninės ypatybės OVH serveriams:
-------------------------------------
Jeigu jūsų dedikuotas serveris jungiamas prie tinklo naudojant 1 Gbps ar 10 Gbps jungtį, pagal nutylėjimą, jums suteikiama tarp 300 Mbps ir 500 Mbps garantuojamo tinklo pralaidumo. Jūs negalite viršyti šio apribojimo, nebent užsisakote papildomo tinklo pralaidumo parinktį ("Garantija", "Premium" ar "Gold").

Nuo šiol OVH 2014 pasiūlymams (ir visiems kitiems ankstesniems pasiūlymams už daugiau nei 80.00 EUR) suteikiama "nitro" parinktis, leidžianti išsaugoti tą patį garantuojamo tinklo pralaidumo lygį ir pasinaudoti "nitro" burst, t.y. galimybe viršyti tinklo pralaidumą iki 1 Gbps (visiems serveriams su 1 Gbps jungtimi) ir iki 3 Gbps (visiems serveriams su 10 Gbps tinklo jungtimi).

Burst trukmė – 36 valandos per 30 dienų. T.y. per 5% mėnesio laiko jūs galite viršyti pralaidumą iki 1 Gbps ar 3 Gbps be jokių duomenų srauto apribojimų.

Visa tai nemokamai ir suteikiama pagal nutylėjimą jūsų OVH serveriui.

Kad išvengtume piktnaudžiavimo, kas 6 valandas perskaičiuojame vidutinį tinklo pralaidumą (95%), kurį sunaudojote per 30 dienų. Jeigu vidutinis tinklo pralaidumas viršytų 50% garantuojamo tinklo pralaidumo, mes išjungsime "nitro" parinktį jūsų serveriui. Tokiu atveju, jūs visada galėsite naudoti garantuojamą tinklo pralaidumą, kaip ir šiandien, tik nebeturėsite burst galimybės viršyti iki 1 Gbps ar 3 Gbps. Kai jūsų tinklo pralaidumo naudojimo vidurkis bus mažesnis nei 50 % garantuojamo tinklo pralaidumo, mes ir vėl įjungsime šią parinktį jūsų serveriui ir galėsite vėl paspausti "nitro" mygtuką ir naudoti 1 Gbps ar 3 Gbps tinklo pralaidumo

Techninės ypatybės SYS serveriams:
------------------------------------
Aktualu: SYS ir ankstesniems OVH pasiūlymams už mažiau nei 80.00 EUR.

Pagal nutylėjimą, jums suteikiamas 200 Mbps garantuojamas tinklo pralaidumas. Jeigu aktyvuojate profesionalaus naudojimo parinktį už 15.00 EUR/mėn., jūsų SYS serveriui automatiškai aktyvuojama ir "nitro" parinktis, leidžianti viršyti iki 750 Mbps 5% laiko, t.y. 36 valandas per mėnesį.

Kad išvengtume piktnaudžiavimo, kas 6 valandas perskaičiuojame vidutinį tinklo pralaidumą (95%), kurį sunaudojote per 30 dienų. Jeigu vidutinis tinklo pralaidumas viršytų 100 Mbps, mes išjungsime "nitro" parinktį jūsų serveriui. Tokiu atveju, jūs visada galėsite naudoti 200 Mbps garantuojamo tinklo pralaidumo, kaip ir šiandien, tik nebeturėsite burst galimybės viršyti iki 750 Mbps. Kai jūsų tinklo pralaidumo naudojimo vidurkis bus mažesnis nei 100 Mbps garantuojamo tinklo pralaidumo, mes ir vėl įjungsime šią parinktį jūsų serveriui ir galėsite vėl paspausti "nitro" mygtuką ir naudoti 750 Mbps tinklo pralaidumo

Techninės ypatybės serveriams su daugiau nei 1Gbps ir 10 Gbps jungtimi:
-----------------------------------------------------------------------
Jeigu jums nuolat reikia 1 Gbps, 2 Gbps ar 3 Gbps, siūlome garantuojamo pralaidumo parinktis “Premium” ir “Gold”. Tai mokamos parinktys.

Taip pat pasiūlysime tinklo pralaidumo apmokestinimą "pay as you go" principu (0.35 EUR/Mbps) dedikuotiems serveriams su 1x10G, 2x10G ir 1x40G. Tikslas – pasiūlyti maršrutizatorių KIEKVIENAM klientui. Taigi klientas galės pasirinkti ir personalizuoti savo maršrutų lentelę su nebrangiais bei kitais mažiau kainuojančiais maršrutais, kad surastų kuo tiksliau savo poreikius atitinkantį kompromisą, už žemiausią kainą. Šis pasiūlymas skirtas įmonėms, sunaudojančioms mažiausiai 5 Gbps tinklo pralaidumo (daugiausiai 1 Tbps) ir pageidaujančioms personalizuoti tinklo pralaidumą pagal veiklos pobūdį, neperkant maršrutizatorių, pajungti tranzito tiekėjus ir visa tai valdyti 24 val. per parą. Jeigu susidomėjote testavimu ir norite mums padėti diegiant šį pasiūlymą, nedelsdami kreipkitės el. paštu @olesovhcom

Aktyvavimas:
-----------------
"Nitro" parinktis bus aktyvuota visiems OVH serveriams jau šią savaitę, tikėtina, šiandien ar rytoj.

"Nitro" parinktis bus aktyvuota visiems SYS serveriams kitą savaitę.

Jūs gausite patvirtinimą el. paštu. Jeigu parinktis išjungta, jūs taip pat būsite informuoti el. paštu.

Draugiški linkėjimai
Octave