OVH Community, your new community space.

2014 gama: Po 3 savaičių


Gyvai
12-19-2013, 03:27 PM
2014 gama paleista

Sveiki,
2014 dedikuotų serverių gama buvo paleista. 2 mėnesiai atsiliepimų ir 3 diegimo savaitės. Priartėjome prie ciklo pabaigos ir dėkojame visiems klientams, kurie buvo ypač kantrūs ir daugeliu atvejų pateikė konstruktyvius atsiliepimus.

jeigu pažvelgsime į pastarųjų 3 savaičių užsakymus, 2014 gama jus labai tenkina. Per mažiau nei 20 dienų serverių skaičius pakilo nuo 150 000 iki 156 000 serverių ir manome, kad iki metų pabaigos pasieksime 160 000 serverių. Naujas verslo modelis veikia, tačiau reikia palaukti 3 mėnesius, kol galėsime džiaugtis pergale.

Numatėme tris segmentus: "Enterprise", "Hosting" ir "Infrastructure", kiekvienas jų užima 33%. "Enterprise" gama išsiskiria CPU ir RAM, kad atitiktų klientų, kuriems reikia geriausios įrangos už mažiausią kainą, poreikius. "Hosting" gama puikiai tinka bendram resursų naudojimui ir bendrai veiklai. Ši gama suteikia geriausia resursų/galios/kainos/ip santykį rinkoje. Galiausiai, gama "Infrastructure" sujungia visus keturis duomenų centrus ir vidinį tinklą. Sudėtingų infrastruktūrų keliuose duomenų centruose kūrimas dar nebuvo toks pažangus ir paprastas.

Be to, serveriams suteikėme "ultra-personalizavimą". Kai mūsų konkurentai siūlo 3 ar 4 tipų serverius, OVH siūlo dešimtis parinkčių, kurios sudaro apie 130 skirtingų serverių. Tai pasiekiama personalizuojant kiekvieną serverį. Mūsų klientai nėra "didžioji masė", o profesionalai, kurių poreikiai skiriasi. Norime atsakyti į visų naudojimo tipų poreikius ir personalizuojame serverius per 2 valandas nuo užsakymo. Tai didelis industrinis iššūkis, verčiantis peržiūrėti duomenų centrų darbo organizavimą, kad galėtume pristatyti 130 konfigūracijų serverius: per 120 sekundžių bazinės konfigūracijos ir per mažiau nei 2 valandas personalizuoti serverį.

Norint sėkmingai vykdyti "ultra-personalizavimą", turime peržiūrėti vidinę organizaciją ir santykius su tiekėjais. Mes jau pradėjome diskusijas ir naujų sutarčių pasirašymą, kad viską gautume "realiu laiku". Be to, iki šiol patys valdėme atsargas, kurias naudojame duomenų centrų ruošimui ir norime, kad paslaugų teikėjai tai darytų už mus. Tai leis kas mėnesį paruošti daugiau serverių per trumpiausią laiką. Geriausia detalių užsakymus teikti ryte ir įtraukti per 24 valandas serveriams sunaudotus komponentus, kad per artimiausias 48 valandas nuo užsakymo gautume naujus. Be to, bus patogiau stebėti užsakymų kitimą ir nereiks rūpintis dėl atsargų išsekimo.

2009 metais OVH serverių gama prasidėjo nuo 69 Eur/mėn. Šiuo metu padarėme klaidą: norime padaryti gamą labiau prieinamą ir pradėti ją nuo 59 Eur/mėn., po to 49 Eur/mėn., galiausiai nuo 39 Eur/mėn. Vietoje to, kad galėtume toliau agresyviai žaisti rinkoje, sukūrėme naują prekės ženklą ir OVH siūlome serverius nuo 70 Eur/mėn. ar daugiau. Be to, mažiausia kaina leidžia nuolatos investuoti į duomenų centrus, tinklą ir žinoma, į naujausią įrangą. 2014 metų gama prasideda nuo 80 Eur/mėn. Ši kaina užtikrina aukščiausio lygio technologijas, taigi, turėsite naujausius ir našiausius serverius su daugybe papildomų parinkčių ir inovacijų.

Klientams, kurie ieško geriausio kainos / įrangos santykio, sukūrėme naują ženklą "SYS", kuris pasiekiamas soyoustart.lt. SYS serverių kaina prasideda nuo 30 Eur/mėn. Ši gama skirta klientams, ieškantiems geriausio kainos ir kokybės santykio bei kuriems nereikia daug parinkčių. Taigi, jeigu OVH praras klientą, nes 80 Eur/mėn. jam yra per daug, nukreipsime klientą į SYS, paruoštą kaip tik jam. Galingi serveriai su daug RAM, kokybiškas tinklas už konkurencingą kainą. Taigi, kai klientas nuspręs iškeisti OVH į SYS, jis iš tiesų paliks OVH. SYS reikės susikurti naują ID, kuris reikalingas prieigai prie naujos, nuo OVH izoliuotos valdymo sąsajos, perkeliami (failover) IP adresai taip pat negalės būti perkelti iš OVH į SYS. Kitaip sakant, SYS yra tikras OVH konkurentas.

Galiausiai, išplėsime "kimsufi" prekės ženklo "marketingą". Įsivaizduojame studentus iš viso pasaulio, ieškančius infrastruktūros savo veiklos pradžiai internete. Siekiame supažindinti su siūloma technologija už itin žemą kainą. Siūlome tik už 5 Eur/mėn. susipažinti su visa OVH grupe ir produktų galaktika. Iš kimsufi neuždirbsime pinigų, tačiau jų ir neprarasime. Kimsufi rolė ye ne verslas, o durų į OVH atidarymas. Tai seni ir nenaujoviški klientų serveriai. Nors serveriai jau nusidėvėję, tačiau jei pagaminti iš kokybiškos įrangos ir siūlomi už mažiausią kainą.

Kimsufi siūloma pagalba bus "nekritinė". Pagal nutylėjimą stebėsime serverį ir šiam sugedus atliksime intervenciją taisymui. "Nestandartinių" gedimų atveju klientas galės forume registruoti gedimą ir mūsų darbuotai jį išanalizuos darbo metu, t.y. nuo pirmadienio iki penktadienio, 8:00 - 20:00 Prancūzijos laiku.

SYS pagalba tokia pati, kokią siūlome OVH. Serveriai stebimi 24/24, pagalba teikiama telefonu ir el. paštu, taip pat gedimų kvitų sistema.

Kas dar liko?
- Kimsufi.com vis dar kuriame serverį už 5 eurus per mėnesį. Jis vadinsis Galileo. Pirmuosius pavyzdžius jau testuojame:
https://twitter.com/olesovhcom/statu...68594869760001

- SYS gama "Backup" pasirodė šią savaitę. Serveriai yra su 2x4TB ir 6x4TB diskais, nuo 50 Eur/mėn.

- SYS gama "GAME". Šiuo metu testuojame įvairių tipų CPU, kad sukurtume gamą žaidėjams ir "Game" profesionalams. Kai kurie CPU bus "overclock'inti", todėl pasižymės išskirtiniu greičio ir kainos santykiu.

- OVH gama "Storage". Tai bus Intel Avoton C2750 8c/8t 16G su 3x4TB ir Avoton C2750 8c/8t 32G su 7x4TB. Abu modeliai bus prijungti prie garantuojamo 1x1G tinklo ir 1x1G į vRack. Taip pat siūlysime BIG-HG su JBOD ir 12, 24 ar 36 SAS diskais po 4TB ir 1x10G viešuoju bei 1x10G tinklu į vRack. Įsivaizduojame Cloud Storage (OpenStack Swift, Ceph...) rinką ir atsargines kopijas. Mūsų pCS (Public Cloud Storage) paslauga taip pat bus pagrįsta šia technine įranga ir leis teikti 50% pigesnius pasiūlymus nei pas konkurentus Amerikoje.

- OVH gama "HPC". Oxalya filialo pagalba gavome prieigą prie HPC rinkos debesyje su skirtingais klientais. Žinome, kad liko daug dalykų, kuriuos dar turime atlikti šiame segmente.

- OVH gama "BigData" bus pakeista naujais BIG-HG su JBOD ir 2, 4, 12, 24 ar 36 diskais ir maksimaliu CPU/RAM, jungtis bus 1G arba 10G.

- Visiems OVH dedikuotiems serveriams greitu metu bus galima užsakyti garantuojamą iki 3 Gbps srautą
http://forum.ovh.lt/showthread.php?9...pasirinktinai)

- Pasiūlysime duomenų saugojimą USB raktuose
http://forum.ovh.lt/showthread.php?9...atmintin%C4%97

- Suteiksime pasiekiamumo ir kainos garantiją 6 mėnesius po gamos pakeitimo
http://forum.ovh.lt/showthread.php?9...mumo-garantija


Nepriklausomai nuo dedikuotų serverių, dirbame su "pCI" techninės įrangos pasirinkimu nuo sausio mėnesio. Siūlysime 33% mažesnes kainas nei Amerikos konkurentai, užtikrindami garantuotus "pCI 2.0" resursus.Kas liečia VPS, ieškome būdų, kaip pagerinti VPS Classic ir pasiūlyti "pCI 2.0" technologija paremtus VPS. Dedicated Cloud bus atnaujintas sausio mėnesį su naujos kartos CPU. Taip pat esame numatę paruošti naują infrastruktūrą, kuri, tikimės, leis padvigubinti klientų skaičių 2014 metais, ypač dėl partnerystės su Microsoft ir "Hyper-V as a Service" pasiūlymu Dedicated Cloud. Keičiame svetainių talpinimo visų serverių įrangą. Siekiame pagerinti PHP/MySQL vykdymą 4-5 kartus ir paruošti infrastruktūrą pirmosioms PaaS paslaugomis su NodeJS pradžiai.

Linkėjimai
Octave